Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Fii partener Team33Cluj !  (Citit de 25634 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Decembrie 09, 2009, 10:42:35 »

Motociclismul este un sport scump , mai ales in aceasta perioada, asa ca va propunem o varianta de sprijin pt. noi, o invitatie de a fi partenerul nostru ! Ne-am gandit sa facem oferta  celor ce doresc sa sprijine echipa Team33Cluj (Razvan Ponoran, Alexandru Szekely si Victor Mihailescu) in sezonul 2014. Am incercat sa gasim variante pt toti,  va prezentam oferta noastra:

1. AMICI Team33Cluj : 50Ron- 100E pe an. Amicii echipei primesc un tricou oficial Team33Cluj , al lui Razvan, Alex sau Victor, la alegere. Amicii sunt invitati la toate actiunile echipei (prezentarea motocicletei, expouri, etc )

2. PRIETENI Team33Cluj : 100E - 500 E pe an . Prietenii beneficiaza de privilegiile amicilor, iar in plus au spatiu publicitar atat pe siteul, forumul www.33team.net , cat si pe castile lui Razvan, Alex sau Victor.

3. SPONSORI SECUNDARI Team33Cluj: 500- 3000 E pe an . Sponsorii secundar beneficiaza de privilegiile prietenilor, in plus beneficiaza de spatiu pe motociclete (dimensiuni negociabile in functie de suma) , cat si pe echipamnentul de concurs(combinezon) al pilotilor .

4. SPONSOR PRINCIPAL Team33Cluj: intre 3000-10 000 euro pe an. Sponsorul principal beneficiaza de privilegiile sponsorilor secundari, cu spatiu publicitar mai mare ca a celor secundari, posibilitatea alegerii culorii motocicletelor, posibilitatea includerii numelui brandului in numele echipei  sau si/doar la echipa de anduranta, negociabil in functie de suma sponzorizata.

Sper ca oferta noastra sa va convinga sa deveniti partener Team33Cluj, indiferent daca este vorba de persoana fizica sau juridica. Eventualii parteneri pot specifica daca doresc sa sprijine activitatea individuala a lui Razvan, Alex sau Victor sau a intregii echipe.
   Datele noastre: ACS 33team Cluj   CIF : 26292154   Cod IBAN: RO75 BTRL 01301205 S425 35XX, Banca Transilvania Cluj

Rog eventualii parteneri sa ma contacteze pt confirmare, pt. info suplimentar sau stabilirea unei intalniri la adresa victor@33team.net .

Team33Cluj, adica Razvan Ponoran, Alexandru Szekely si Victor Mihailescu va multumesc anticipat si va asteapta in postura de partener oficial !

« Ultima modificare: Februarie 02, 2014, 04:19:45 de către victor » Memorat

Go Team33 Cluj !
sfantu
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 09, 2009, 10:22:45 »

Bitza si Zoli va felicit! Dupa parerea mea este o initiativa foarte buna, era si timpul  Smiley. Deocamdata am rezervat primul loc pe lista Amici 33Team  Roll Eyes.
O singura intrebare: toata suma se plateste odata, sau - in cazul sumelor mai mari - exista si o varianta pentru virarea banilor in doua transe?
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Decembrie 10, 2009, 12:16:37 »

Multumim Sfantule mult de tot.  Wink Esti amicul nostru nr 1. Doar atat va rog sa trimiteti un mail de confirmare ,cu adresa , pt ca sa putem trimite tricourile si alte materiale promo cu noi , acasa la dumneavoastra.

Bineinteles ca se poate in mai multe transe, nu e nicio problema. Si bineinteles, clubul nostru poate oferi contract de sponsorizare pt aceste sume.

Memorat

Go Team33 Cluj !
Bitza_chinezu
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 10, 2009, 12:20:19 »

Bitza si Zoli va felicit! Dupa parerea mea este o initiativa foarte buna, era si timpul  Smiley. Deocamdata am rezervat primul loc pe lista Amici 33Team  Roll Eyes.
O singura intrebare: toata suma se plateste odata, sau - in cazul sumelor mai mari - exista si o varianta pentru virarea banilor in doua transe?

mersi sfantule. oricat de putin ajuta. sa nu crede-ti ca fara 1000E nu se face nici o diferenta. 50 de ron de la mai multi inseamna mult mai mult decat un sponsor secundar. la curse se numara fiecare euro-cent.

va multumim anticipat
Memorat
sfantu
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 10, 2009, 04:52:43 »

Esti amicul nostru nr 1.

dap, la asta nici nu m-am gandit cand am scris randurile de sus  Smiley

Doar atat va rog sa trimiteti un mail de confirmare, cu adresa, pt ca sa putem trimite tricourile si alte materiale promo cu noi, acasa la dumneavoastra.

Cand am reusit sa virez banii, iti trimit adresa exacta intr-un mail.
Memorat
Bitza_chinezu
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Ianuarie 05, 2010, 07:57:12 »

O modalitate mai usoara de a dona pt cei care au paypall este sa verse banii in contul nostru:

popovicib@gmail.com

Va vom trimite o chitanta si confirmarea inapoi la adresa de mail de pe care donati.

Spor si multumim.
Memorat
victor race
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Februarie 10, 2010, 03:54:51 »

ma bag si eu la amici si in aceasta calitate ma angajez sa hidratez mecanicii la etapele la care voi participa Wink sa auzim numai de bine!
Memorat
sfantu
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Martie 02, 2010, 06:24:05 »

... am scris asta candva, in decembrie. M-am gandit mult, si am ales aceasta cale de a-l ajuta pe Zoli, pe echipa si intr-un mod indirect, aceasta comunitate. Cand am scris "aceasta cale", m-am referit la "renasterea" site-ului. Suma oferita - chiar daca alegeam pe unul dintre voi - oricum nu-i ajungea nici macar pentru un cauciuc... Dar am vazut ca exista un loc, unde va simtit bine, chiar daca sunt distante enorme intre voi, dar si temele abordate sunt interesante, si pline de invatatura. Deci... scurt...pe aceasta cale doresc sa le multumesc tuturor lui Zoli - pentru ca era deschis la o schimbare, lui Bitza, Victor si Dan - imi trimiteau orice, in cel mai scurt timp posibil :-), si m-au ajutat si la corectat :-), si nu in ultimul rand firmei Real Life, si in personal lui Andras Delczeg, care a fost de nota 10.
Enjoy...
Memorat
Bitza_chinezu
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Martie 02, 2010, 07:05:25 »

Mersi frumos Sfantule! Apreciem efortul depus si sprijinul accordat. Multumesc
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Martie 02, 2010, 08:14:27 »

Multumiri sfantule pt gest si pt munca! Foarte frumos a iesit!

Si multumiri celor care ne-au ajutat cu cotizatii , in curand o sa public si lista de amici ai Team33! ii rog pe amici sa-si precizeze si al cui tricou doresc din cei 4 piloti sau daca doresc unul simplu doar al echipei.
Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Martie 02, 2010, 11:12:32 »

Felicitari sfantu' si multumim pentru noul cadru al activitatii noastre competitionale. Intr-adevar, am contribuit si noi cat am putut, dar incomparabil fata de munca depusa de tine.

Constat ca si acuma faci modificari inca la site... dar sper ca dimineata sa putem lansa oficial site-ul... Probabil ca maine va fi o zi cu multi vizitatori ceea ce e bine. Lumea trebuie sa stie ca existam si ca ne place sa facem lucrurile cu profesionism...

Multumim
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Turok
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Martie 02, 2010, 10:15:27 »

multumim, super tare site-ul Grin
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Noiembrie 16, 2010, 12:49:49 »

Pt cei care doresc sa ne sprijine in sezonul 2012 , avem in primul post al topicului o oferta de parteneriat . Oferta este acelasi de anul trecut si speram sa atragem cat mai multe persoane care ne simpatizeaza  si care doresc sa sprijine activitatea noastra.
 Oferta este atat de grup, cat si individuala , depinde de partener. Eventualii parteneri pot sa sprijine unul sau mai multi sportivi, ori sa sprijine intreg grupul , acest lucru asteptam sa fie mentionat in mail .

Pt informatii suplimentare va rog sa ne contactati la adresele noastre de mail , afisate mai jos.

Emilian Cioata- emi@33team.net
 Victor Mihailescu - victor@33team.net
 Zsigmond Zoltan - zoli33@33team.net
 Ovidiu Marian  - ovidiu@33team.net
« Ultima modificare: Decembrie 04, 2011, 10:06:16 de către zoli33 » Memorat

Go Team33 Cluj !
Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Ianuarie 30, 2013, 12:53:53 »

Am gasit pe net un link ce are tot ce ne trebuie cand mergem la discutii cu sponsorii. Are legea la care se refera sponsorizarea, contul cu care intra in contabilitate (se scuteste contabilul de la munca) si un exemplu de cum se aplica.
Trebuie accentuat faptul ca ei oricum dau banii aia la Stat, daca nu fac sponsorizari.

Link-ul: http://www.habitat.ro/files/resurse/extras_cod_fiscal.pdf
Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
Patri
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Ianuarie 31, 2013, 07:11:01 »

Foarte util link-ul, multumim! Acum sa napadim pe sponsori  Shocked Cheesy
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: