Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: 1 ... 10 11 [12]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Victor Mihailescu  (Citit de 34018 ori)
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #165 : Noiembrie 02, 2015, 10:04:57 »

Frumoase amintiri !
Sa stii ca minunatul costum albastru inca mai circula prin Oradea  Grin
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #166 : Noiembrie 02, 2015, 11:24:25 »

Nu o sa fiu diplomat  Grin  e cea mai urata motoreta (la mare lupta cu al lui Razvan de acum  Grin ) si cel mai urat combinezon ever(aici fara rival)  Grin

In alta ordine de idei, felicitari pt ca ai terminat sezonul pe un loc bunicel, ai dat dovada de seriozitate si respect pt competitie, pacatca iti lipseste motivatia , ai face lucruri mult mai frumoase. Si nu in ultimul rand, felicitari ca ai tinut echipa in viata inca un an, aici ai un merit foarte mare.

Hai cu alte sezoane frumoase!
Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #167 : Noiembrie 02, 2015, 11:50:36 »

la partea cu motoreta urata sunt de acord. Mai ales la cea cu concurenta cu Razvan. Am facut vot in echipa si s-a votat cu 2 la 1 ca Razvan isi va reintra in normnalitate si vom avea toti aceleasi culori in echipa.

Cat despre combinezon... e clar cel mai urat, dar era foarte comod Wink
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #168 : Noiembrie 03, 2015, 03:06:43 »

Nu pot sa nu remarc invidia colegilor de pe forum in ceea ce priveste culorile de combinezon si/sau costum.....totusi sa nu uitam Zoli a fost negru ultimul an(a nu se spala motorul never) iar Cipri era rosu alb....gen...nimic nou..Eu zic...Victcher....la anul toti sa fiti auriti....daca tot consumati...voi...cand va este foame. ..si sa va faceti tatuaje gen racing is mai laif....

Asta cu păstrarea clubului si ghidarea lui....asculta la mine..multa lume plânge când va vede
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #169 : Mai 02, 2016, 09:23:22 »

La Multi Ani, Victcher! tot ce-ti doresti   Grin
Memorat

Go Team33 Cluj !
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #170 : Mai 02, 2016, 09:31:35 »

La multi ani si sanatate maxima! Si asa cum ti-am urat la telefon, macar un 2.07 la Pannonia!
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #171 : Mai 02, 2016, 11:21:30 »

Eu iti urez.......sa nu te tavalesti
Memorat
Razvan
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #172 : Mai 03, 2016, 11:52:09 »

Hehe! Buna asta!  Grin
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #173 : Mai 03, 2016, 08:35:04 »

multumesc pentru urari domnilor. Asa sa fie cum spuneti voi. La Pannonia ma multumesc cu un 2:10... hai 2:09 Wink
Memorat

victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #174 : Decembrie 17, 2017, 11:22:26 »

Domnilor, dupa cum probabil stiti majoritatea, acesta a fost ultimul meu sezon competitional. Nu sunt foarte trist din cauza alegerii facute, dar nu pot sa fiu nici indiferent. Cu siguranta imi vor lipsi momentele petrecute alaturi de echipa si mai ales, momentele petrecute pe circuit. Cu toate acestea, datorita scaderii semnificative a nivelului de entuziasm fata de aceasta activitate, am decis sa ma retrag. Mi-ar fi placut sa fi fost o retragere de pe o pozitie mai buna in clasament, dar nu a fost sa fie. Cu toate acestea, ultima cursa din 2017, de pe Adancata, mi-a placut foarte mult si mi-a demonstrat ca pot sa fiu competitiv daca ma motivez putin.

Vreau sa va multumesc tuturor pentru suport si pentru tot timpul petrecut impreuna pana acum. Am inceput sa merg pe circuit in 2008 si cred ca cei 9 ani in care am facut asta au fost foarte frumosi. Acuma... vor urma alte provocari sportive, mai ales alaturi de Zoli si Artur  Grin Cheesy, ca pensionarii, poate pe la cate un triatlon sau poate.... mergem toti la un golf adevart  Grin

Va vom anunta restul modificarilor din echipa cat de curand, dupa ce vom avea toate lucrurile clare.
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #175 : Decembrie 18, 2017, 09:58:40 »

Victcher....Team33 triathlon.scrie pe noi...tu golf eu bicicleta Zoli aleargă si înoată dupa mingi in cate o balta....Una peste alta eu cred ca au fost niste ani frumosi iar amintirile nu ti le poate lua nimeni
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #176 : Decembrie 18, 2017, 09:06:26 »

Da, asa e...

ps. ti-as mai multumi si pt faptul ca te-ai ocupat de site, de echipa, nu numai de pilotaj
Memorat

Go Team33 Cluj !
Razvan
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #177 : Decembrie 19, 2017, 01:41:03 »

Faina poza si de efect! Victor, ce pot sa spun...
Imi pare tare rau ca ai renuntat, dar probabil, vine vremea cand trebuie sa facem si asta. Sper la mine sa nu fie niciodata si chiar daca o sa raresc iesirile pe pista, sa nu-mi lipseasca niciodata motocicleta de curse din garaj!
Multumesc pentru tot! Pana la urma am ajuns pe circuit cu ajutorul tau si pentru ca te-am cunoscut pe tine! Cheesy Promit ca nu o sa te dezamagesc sezonul urmator si o sa-ti dedic tie prima mea victorie la SBK!!! Tongue
O sa-mi fie tare dor de acest forum si de tine! Sunt sigur ca o sa ne mai vedem pe pista, chiar daca doar in calitate de sustinator, stiu ca nu ne lasi tu asa de capul nostru!
Eu unul am multe ganduri si planuri pentru anul viitor, sa vedem totusi ce se concretizeaza si cat de mult reusesc sa raman focusat pe treaba! V-am pupat!
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #178 : Decembrie 21, 2017, 12:21:49 »

Multumesc baieti. Sper sa fie fain si pentru voi si sa ramaneti cat mai mult pe pista. Cand voi avea chef de o tura scurta pe circuit, BMW-ul meu ma va ajuta. Asa ca nu-mi fac griji. Sau... in cel mai rau caz... stiu de unde sa imprumut un Kawa de 600  Wink Grin
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #179 : Decembrie 21, 2017, 12:28:39 »

Aaaaa pai daca mergi cu BMW-ul pe pista...merg si eu cu Kawa-ul meu....de500
Memorat
Pagini: 1 ... 10 11 [12]   In sus
  Imprimă