Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Team33 la Raliul Clujului 2011  (Citit de 1921 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Mai 24, 2011, 09:11:21 »

In weekndul acesta veti putea urmari atat evolutia lui Victor alaturi de Horatiu Savu inr-un EVO9, cat si motocicletele de curse ale echipei noastre , care vor fi expuse in parcarea Polus vineri, unde se va desfasura superspeciala la ora 18.35 .

http://33team.net/?page_id=488

Va asteptam!

Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Mai 27, 2011, 08:08:17 »

Eveniment organizat irreprosabil, multi spectatori, vreme buna, superatmosfera.... pun cateva poze mai de amator pana primim de la profi  Smiley

Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Mai 27, 2011, 10:16:03 »

Intr-adevar, pana acuma organizarea ne-a iesit destul de bine,am avut parte de noroc cu vremea si speram sa avem si maine, cand va conta foarte mult sa fie frumos si uscat...

La superspeciala de la Polus au fost destul de multi spectatori, ceea ce ne-a bucurat. Proba conceputa de mine a fost destul de dificila pt piloti, multi mi s-au plans ca nu a fost suficient de spectaculoasa ci mai mult tehnica si dificila. Eu sunt de parere ca asa trebuie sa fie o proba de rally, chiar daca este destinata in principal publicului.

Azi am terminat pe locul 3 in clasamentul FIA, ceea ce este grozav, dar abia de maine incep probele adevarate, deci acolo se va vedea cine va avea de castigat... constanta sau atacul maxim?

Va asteptam pe probe...
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Mai 28, 2011, 05:27:29 »

Am terminat raliul pe locul 7 in clasamentul general FIA. A fost o lupta foarte frumoasa pt prima pozitie intre Marisca si Porcisteanu, Vali avand castig cu 0,9 sec in fata lui Bogdan, dupa 101,5 Km de probe speciale!!! Noi ne-am luptat cu inca 3-4 echipaje fiind pana la final la ecarturi de 2-4 sec. Asta demonstreaza nivelul foarte ridicat al campionatului.

Dpdv organizatoric, totul a mers perfect, multi sportivi felicitandu-ne pt acest eveniment si ceea ce ne-a incantat cel mai mult au fost spectatorii, prezenti in numar foarte mare pe probe. Unul din ei a fost si Zoli, caruia ii multumesc pt rabdarea de a sta singur la ambele treceri. Un adevarat fan al acestui sport...  Grin
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Mai 28, 2011, 09:07:42 »

chiar a fost un raliu spectaculos si interesant, ma bucur pt tine Victore ca ai putut sa simti din masina placerea si felicitari ca ati terminat. A crescut nivelul f. Mult, am ramas uimit de cateva echipe ce aveau in parc. A fost multa lume si la superspeciala unde am avut motoretele expuse si ma bucur ca multa lume m.a intrebat de evolutia noastra... Si am uitat , da, sunt un imens fan al raliurilor, e singurul sport pt care as renunta la moto
 Victore, pune la topicul cu raliuri o dictare, poate intereseaza pe cineva
Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: