Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: 1 [2] 3 4 5   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: [ex-membru] Ovidiu Marian  (Citit de 16332 ori)
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Februarie 13, 2012, 08:48:23 »

As vrea sa anunt noul numar de concurs cu care voi participa in Rosbk 2012, e vorba de #31. Am facut aceasta alegere pentru ca pe de o parte 31 un numar drag mie si apoi pentru ca 33team si-a facut o traditie in a avea numerele de concurs ale echipierilor 30+ Smiley
« Ultima modificare: Februarie 20, 2012, 06:38:40 de către Ovidiu » Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Februarie 20, 2012, 06:51:19 »

Nici nu stiu cum s-o spun insa sunt sanse destul de mari sa pierd debutul de sezon din cauza jobului. In mod normal decizia ar trebui sa fie relativ usor de luat insa nu e deloc asa din pacate; pur si simplu imi doresc prea mult sa fiu acolo incat sunt foarte aproape sa fac un gest aproape prostesc, sa renunt la job si la destul de multi bani, sa pot veni acasa si sa imi vad de pasiuni. Nu de putine ori am ales emotional si am regretat mai tarziu; acum daca as veni, as pierde sursa principala de venit care mi-ar asigura participarea in sezoanele urmatoare, in lipsa sponsorilor, pe care , obiectiv vorbind, nu te poti baza ca rookie. Pe de alta parte, cum ziceam, imi plac provocarile si nu ma tem s-o iau de la capat, no matter what. Poate totusi ne vedem la incolonare spre Serres Smiley
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Februarie 20, 2012, 07:49:58 »

Sincer iti admir "nebunia" asta, faptul ca iubesti atat de mult acest sport, dar asculta sfatul meu, nu renunta pt astea doua etape, chiar nu merita.

Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Februarie 20, 2012, 07:59:42 »

Ovidiu, si eu sunt intr-o situatie foarte asemanatoare si pot sa-ti spun ca jobul sau sursa orincipala de venit, mai ales in vremurile acestea tulburi, este foarte important! Nu merita sacrificat nici macar de dragul pasiunii noastre. Stiu ca e dureros si ca nu dormi noaptea din cauza asta, dar iti sugerez sa gandesti realist. In fond orice pasiune are nevoie de suport financiar. Fara bani nu e nicio distractie.

Eu sunt convins ca ne vom vedea pe circuite in viitor, chiar daca poate serres-ul sau alte etape le sari... Un mare filosof in viata mi-a spus zilele trecute ca orice zi pe circuit este un mare castig pt mine, chiar daca stiu din start ca nu voi putea participa la toate etapele. Tind sa-i dau dreptate. Si daca apuci doar o etapa din acest sezon, considera-te fericit.

Succes.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Februarie 20, 2012, 08:13:14 »

Multumesc pentru sustinere, intelegere si pentru ca reusiti sa-mi transmiteti putina liniste. E complicat sa imi cer sa raman cerebral si sa iau decizii impotriva a tot ce simt si ma reprezinta, cand adorm si ma trezesc in fecare zi cu gandul la luminile verzi de la start, la  cum se va comporta motorul dupa tot ce-a primit, la cu cat mi-am imbunatatit timpii la 2 mile, la faptul ca la ora 00.30 termin munca si o sa am  primul antrenament pe ziua de maine.
Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Aprilie 18, 2012, 09:08:58 »

Vorba poetului, dupa lupte seculare care au durat 4 luni, in sfarsiiiiiit o am gata de pista, asa se pare, cel putin pozele de la Mihai (si Dragos) asa zic. Abia astept sa vin, nu mai poate dura o vesnicie, indiferent unde va fi etapa cand ajung acasa, Brno, Hungaro, Slovakia, o sa campez o saptamana langa circuit si daca n-o fi deschis  Grin . Pana atunci imi clatesc ochii  Roll Eyes
Memorat

Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Aprilie 19, 2012, 07:21:35 »

Foarte frumoasa!  Roll Eyes
Astept sa revii cu impresii dupa ce apuci sa te bucuri de ea. Smiley
Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Aprilie 19, 2012, 08:35:26 »

Multumesc Smiley Abia astept si eu iti dai seama Smiley
Memorat

Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Aprilie 23, 2012, 08:52:20 »

Uite ce poze au surprins ieri paparazzi.  Roll Eyes  Erau in viteza, de aici si claritatea lor. Grin

Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Aprilie 24, 2012, 04:36:26 »

Smiley) Arata bine, merci fain pentru poze Smiley Ma  bucur sa stiu ca e bine si sanatoasa, devreme acasa, sper sa pot simti cat de curand emotiile alea bune, pe circuit Wink
Memorat

Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Aprilie 24, 2012, 10:15:50 »

Si mie-mi place cum arata. Grin De mers, cu siguranta merge pe masura aspectului, doar a stat la Dragos in garaj.  Roll Eyes
Cand aproximezi ca incepe distractia si pt tine?  Smiley
Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Aprilie 24, 2012, 11:53:20 »

Sper sa ajung in iunie atat la track-day cat si la etapa de pe Hungaro; intre track-day si etapa as cauta un circuit in Ungaria, Austria, in cel mai rau caz Italia, unde sa ma cazez si sa ma dau de pe 7/8 pana pe 13/14 iunie. Intre timp mi-am cumparat un playstation3  Grin, primul joc video din viata mea, doar pentru ca avea WSBK inclus in pachet ,  pe care pot invata macar circuitul de la Brno  Roll Eyes
Memorat

kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Aprilie 25, 2012, 12:40:35 »

Uite Ovidiu un circuit bunicel intre track day si etapa de ROSBK.
Poate ne si vedem acolo  Wink
http://www.euroring.hu/index.php?content=12
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #28 : Aprilie 25, 2012, 06:36:10 »

Merci fain, chiar asa ceva cautam; stiam de Euroring, e un circuit potrivit pentru antrenamente din cate am auzit, nu foarte aglomerat, cazarea in zona ma gandesc ca e rezonabila; sper de data asta sa reusesc sa prind o vacanta, macar cateva zile Smiley
Memorat

Patri
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #29 : Mai 11, 2012, 01:19:15 »

LA MULTI ANI Ovidiu!!!! Sa fi sănătos si sa ai puterea de a-ți duce la îndeplinire cele propuse Wink
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4 5   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: