Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: 1 ... 3 4 [5]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: [ex-membru] Ovidiu Marian  (Citit de 20449 ori)
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #60 : August 26, 2013, 07:59:43 »

Bravo ovica........sper sa reusesti sa confirm prezenta la tot sezonul 2014....si la ce a mai ramas din 2013....eu unul sigur astept confirmare din partea ta!!!!
Memorat
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #61 : August 28, 2013, 06:45:07 »

Multumesc Razvan, multumesc Art pentru incredere Smiley Sunt atat de multe variabile, multe legate inevitabil de bani, sponsori, job, insa daca planetele se aliniaza favorabil cu siguranta voi participa nu numai in etapele ramase ci si in Rosbk 2014 si Rosbk 2015, unde sunt convins ca pot sa fac mai mult decat simpla figuratie Smiley
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #62 : August 29, 2013, 08:34:33 »

M-as bucura sa poti sa vii la fiecare etapa Ovidiu .. o sa progresezi altfel si o sa ai bucurii mult mai mari! 
Memorat

Go Team33 Cluj !
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #63 : Ianuarie 30, 2014, 01:17:17 »

In 2011, octombrie, dupa invitatia primita de la Zoli de a ma alatura 33team, am afirmat ca nu voi parasi aceasta echipa pana cand nu voi avea in palmares cel putin un titlu de campion. Din pacate, datorita unor motive personale trebuie sa multumesc acelora care mi-au fost alaturi in ultimii ani din echipa si din anturajul acesteia si sa merg mai departe, pe drumul meu; care va fi acesta, voi vedea cat de curand, la fel si daca voi continua sa concurez in vreun fel, daca voi participa doar la track-day-uri sau voi renunta definitiv la motorsport. Imi pare rau ca nu am reusit sa fiu mai prezent in viata echipei si mai ales pe circuit, asta nu pentru ca nu mi-as fi dorit, ci datorita algerilor pe care uneori suntem obligati sa le facem in viata. Multumesc pentru suport, incredere si vorbele bune: Zoli, Emi, Dragos, Bogdi, Patri, Victor, Iosif, Razvan, Art, Cipri, Nicu, multumesc celor care candva mi-au dat o mana de ajutor, mi-au dat un stander ori pus un incalzitor, tuturor celor care inainte erau tipii din 33team si care apoi mi-au devenit prietenii si colegii de echipa(fosti colegi).
« Ultima modificare: Ianuarie 30, 2014, 01:54:22 de către Ovidiu » Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #64 : Ianuarie 30, 2014, 01:46:23 »

Nu stiu ce sa zic la asta Ovica....sincer eu ma bucur ca m-ai amintit printre persoanele care te-au ajutat restu...cred ca tu stii daca mai bine... concurezi sau nu...daca te mai dai sau nu.....
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #65 : Ianuarie 30, 2014, 02:42:01 »

Ovidiu, multumim pentru sinceritate si pentru seriozitatea cu care ai tratat subiectul.  Sper sa poti participa la cat mai multe etape si te asigur de suportul nostru oricand.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #66 : Ianuarie 30, 2014, 03:58:40 »

Cu mare placere! tu ai tratat mereu cu respect echipa si sper ca ai ramas cu ceva amintiri placute
  poate la anul vei reusi sa strangi buget, sa faci sezon complet.. o sa progresezi mai mult decat iti poti imagina , dar doar asa..
Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: 1 ... 3 4 [5]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: