Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Team33 la Lic. O.Ghibu  (Citit de 3008 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Aprilie 03, 2012, 11:35:05 »

Am fost invitat astazi in cadrul programului "Scoala altfel" la Liceul O. Ghibu din cart. Grigorescu, unde am incercat sa arat tinerilor cat de frumos e sportul pe care-l practicam si ca sa aiba vizita si o latura educationala, sa le explic cat e de safe fata de mersul pe strada.
  Initial crezusem ca va fi ceva formal, dar am gasit o audienta extrem de faina, interesata de motorete, unii chiar pasionati. Cum nu am experienta in asa ceva , am avut ceva emotii, dar baietii si fetele(surprinzator de multe) m-au facut sa ma simt ca un prieten de-al lor, a fost ceva foarte placut si relaxant.
 Daca cei mai mari mi-au pus niste intrebari extrem de interesante, cei mici pur si simplu s-au bucurat ca s-au urcat pe motoreta dupa scurta prezentare a activitatii noastre . Ma bucur si sunt onorat ca am fost invitat acolo, m-am simtit excelent, sper ca nici tinerii nu s-au plictisit. Daca am fost mai interesant decat o ora de matematica, deja e un succes pt mine  Smiley

Vin cu cateva poze

Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Aprilie 03, 2012, 11:36:13 »

Alte poze:

Memorat

Go Team33 Cluj !
sister
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Aprilie 04, 2012, 01:30:21 »

Multumiri, a fost foarte fain! Uita-te la poze si vezi fetele. Mult succes!!!!!
Memorat
Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Aprilie 04, 2012, 02:04:50 »

Foarte tare actiunea 33team! Se vade entuziasmul pe fetele juniorilor. Cheesy

Felicitari!  Roll Eyes
Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
Patri
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Aprilie 04, 2012, 03:51:04 »

Felicitări Zoli, e cea mai frumoasa si importanta realizare a ta ca motociclist, sunt sigura ca te-ai simțit mai bine decât pe podium, si nu uita ca ai avut o audienta tânăra si entuziasmata, dar mai ales sincera Smiley.
Păcat ca pe vremea când eram noi elevi, nu erau astfel de activități...dar ma bucur sa aud ca au fost si fete interesate sa practice sportul acesta, nu doar sa fie "pasagere" pe șaua din spate a unui motor cool, cu un pilot cel puțin la fel de cool. E momentul sa încerce si ele cum e in fata, cu maneta de accelerație in mana dreapta  Wink Felicitări încă o data Zoli!!! Grin
P.S. Presupun ca băiatul cu tricou 33team este cel mai înfocat fan, Aron asa-i? Smiley
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Aprilie 04, 2012, 04:50:43 »

A fost o experienta unica, inca nu am fost invitat la un asemenea eveniment vreodata, dar a meritat din plin, asta din "vina" audientei ... multumesc si eu pt invitaie!

ps Aron nu a fost prezent , au vizitat un muzeu tot in cadrul actiunii "Scoala altfel" .
Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Aprilie 04, 2012, 05:10:51 »

Bravo zoli! Foarte buna initiativa lui sister Wink

Copiii merita sa fie corect informati despre orice, mai ales despre un sport sau o pasiune precum moto, cu care mai toti se intalnesc la varste scolare si de multe ori se termina prost... Macar acuma au avut de la cine invata si pe cine intreba. Mie mi-ar fi placut sa fie si Dodo acolo langa Zoli, ar fi fost perechea perfecta Smiley
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Aprilie 04, 2012, 07:01:48 »

Felicitari pt. initiativa si participare !

P.S. Zoli , din primele poze constat ca postura de profesor te-ar prinde perfect Smiley
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Silviu
Jr. Member
**

Shalom Yaniv!

Vezi Profilul WWW
« Răspunde #8 : Mai 21, 2012, 01:57:28 »

Am ramas cu gura cascata.
O asemenea actiune sigur nu are cum sa se petreaca in Bucuresti. Aici exista un "public" mult prea superficial si atotcunoscator.

Felicitari, Zoli!
« Ultima modificare: Mai 21, 2012, 02:09:23 de către Silviu » Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: