Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1] 2   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 33 team -staff  (Citit de 11165 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Ianuarie 29, 2009, 10:47:20 »

Nu suntem o echipa profesionista, suntem doar niste practicanti si iubitori de motorsport, care dorim sa ne practicam hobbyul cat mai "profesionist". Adica in conditii de siguranta (relativa), pe circuite adevarate, fara compromisuri ieftine si periculoase, intr-un anturaj adecvat.
 Pt. asta am ales competitia open Romanian Superbike ( www.rosbk.ro ), competitie care corespunde perfect obiectivelor noastre.

In afara de cei care concuram, ne ajuta mai multe persoane, care vin cu noi la curse si au un aport important in buna desfasurare a curselor noastre.
 Aici l-as mentiona pe Hazos Ferenc, un mecanic experimentat, care o sa ne ajute ca motoretele noastre sa fie fara probleme dpdv al setarii si cu sfaturi pretioase, pe Adrian Dedea, care are grija ca motoreta mea sa fie din punct de vedere estetic cat mai sus. Ajutorul meu , prietenul meu Roman Daniel se pare ca nu va mai putea veni cu noi, asa ca in scurt imp va voi prezenta persoana care o sa ne ajute la etape... el ne va ajuta cu informatii in timpul curselor, la mici "interventii" la motoretele de concurs si tot ce inseamna curse.
  Multumiri tuturor si un sezon 2009 cat mai distractiv!
« Ultima modificare: Februarie 14, 2010, 07:08:20 de către zoli33 » Memorat

Go Team33 Cluj !
roman66
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Februarie 06, 2009, 06:08:21 »

Am urmarit toate toate inregistrarile video de pe site si regret ca nu o sa pot sa fiu prezent la toate etapele din acest sezon. O sa fac tot posibilul sa fiu si fizic prezent la cit mai multe dintre ele, in special la BRNO, HUNGARORING, MOST si SLOVAKIARING. Doctore sti ca oricum iti sint alaturi tot timpul. Un sezon cit mai bun!!!
 Roman

Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Februarie 06, 2009, 08:57:47 »

Salutari , Romane! Merci pt. ajutorul acordat anul trecut , sper sa revii repede acasa si sa vi la curse...
  2 poze cu prietenul meu Daniel Roman, care m-a ajutat in 2008 la etape.

Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Februarie 20, 2009, 03:17:51 »

Anul acesta echipa va fi putin schimbata fata de anul trecut... Roman Daniel din motive obiective nu mai poate veni cu noi, asa ca avem alti membrii.

Este vorba despre Cete Andrei, prieten de-al meu, motociclist vechi, care in 2009 va veni la etape si impreuna vom incerca sa ne clasam cat mai in fata si sa ne si distram. Il las pe el sa se prezinte , stie el mai bine asta...  Grin

In afara ca suntem prieteni buni, mai avem pe cineva in echipa pt. anul 2009, este vorba despre Adrian Dedea. Si el o sa vina cand poate, prezentarea lui este la My Team.

In scopul cresterii nivelului echipei, sunt in "tratative" cu un mecanic foarte bun, care pana la urma sper ca va colabora cu mine. Asta voi anunta tot aici, cand va fi sigur.
« Ultima modificare: Martie 10, 2009, 09:41:39 de către zoli33 » Memorat

Go Team33 Cluj !
adi dedea
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Martie 14, 2009, 11:26:32 »

Zoli, merci tare mult pentru incredere si vreau sa ai un sezon foarte bun.Te poti baza pe mine 100% pentru fiecare deplasare si o sa fac tot ce trebuie astfel incat sa iasa totul bine.Decat, sti cum zic....nu? Sper sa reusesc cat mai repede sa pregatesc si motoreta mea pentru circuit....in speranta ca va oferii ceva distractie atat mie cat si prietenilor.Zsolt ma ajuta cu suportul tehnic iar Andrei a fost sufletul petrecerii. Gasca de azi de la atelier a fost completata si de Maci care a muncit foarte serios la carenele de circuit si rezultatele au fost pe masura.O sa pun si poze in curand.....asta va fi partea cea mai faina. Suntem dati drecu', sa moara vreo familie. Grin
Memorat

TEAM33
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Martie 14, 2009, 02:37:18 »

Anii astia mi-am dat seama din propria experienta, ca ECHIPA conteaza extrem de mult, asa ca am incercat sa alcatuiesc o gasca pt. 2009... eu deja stiu pe cine as vrea in echipa ( Adi si Andi deja  si-au confirmat deja prezenta),lipseste doar "semnatura" lui Zsolt , persoana care sper sa poata sa vina cu noi la etape.
  Alaturi de ei si de Bogdan (colegul de la anduranta) sunt convins ca vom avea un an excelent.

Memorat

Go Team33 Cluj !
CrioFx
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Martie 16, 2009, 04:48:23 »

Cu intarziere am ajuns si eu aici, asaaa .... ca sa ma pot si eu,... da? prezenta. Sunt pasionat de motoare si imi plac astia ... come se dice? cursieriii astia mai.... stiti voi care,  MOOAAAAaaammaaa is foarte tari.

Zoli, ma bucur ca fac parte din 33TEAM, sper sa te putem ajuta sa ajungi la cele mai inalte locuri, pe podium, ca de restu ne intelegem.

P.S.: tu iti dai seama ce echipa de pocaiti ai langa tine? astia is deaia..... fara excese.
Memorat
roman66
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Mai 13, 2009, 12:34:28 »

O intrebare. Doctore sau Andi cind apucati sa updatati galeria foto din acest sezon???
Stiu ca e multa treaba cu motoarele si organizarea dar si fatada asta conteaza muld si face parte din "program"  Grin
Astept cu nerabdare sa le vad............
Bafta si fara asfaltari
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Mai 18, 2009, 03:17:04 »

Tot timpul dupa etape, sau cand se intampla ceva gasesti poze aici pe forum. Vezi ca am pus de la Serres azi...  Wink
Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iunie 30, 2009, 04:28:24 »

Cateva poze cu echipa la Hungaroring:

Memorat

Go Team33 Cluj !
adi dedea
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Octombrie 25, 2009, 08:01:32 »

Doamne ma Zoli.......astea-s pozele de care ziceai ca fac toti banii cand le privesti.....sunt cele pentru care merita sa faci orice efort sa ajungi la circuit.Sunt extraordinare si privindu-le raman mut.......nici nu mai stiu ce timp am scos ultima data....de parca mai conteaza.
Memorat

TEAM33
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Noiembrie 02, 2009, 08:07:02 »

Un film facut de sfantu despre echipa, descriere, poze, tot ce vrei. Foarte frumos !!!

http://vimeo.com/7391145

Inca un film cu echipa, sezonul 2009. Multumiri celor implicati, un an fantastic!

http://vimeo.com/7391179
Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Februarie 14, 2010, 07:39:06 »

Sunt modificari mici in echipa, din cauze obiective. Mecanicul nostru din 2009, Halasz Zsolt (cel mai bun mecanic pe care l-am cunoscut pana acum si un prieten foarte bun) este plecat din tara pe termen nelimitat si nu e sigura prezenta lui la etapele din 2010. Sper ca vom mai merge la curse impreuna in viitor, chiar sunt convins!
  Asadar la etapele din 2010 va veni cu noi Dragos Rosca de la Mechatronics, serviceul care ne ajuta deja de anul trecut. Dragos a mai fost cu noi anul trecut, deci nu este debutant, dar anul asta va ramane singur. Va avea grija de motociclete atat la curse cat si intre curse, pt asta ii multumim de acum. Mecanic foarte bun si un baiat de nota 10, sper ca se va distra alaturi de noi si va ramane cu amintiri frumoase.
  In continuare ne va ajuta si Dragos Popovici, tatal lui Bita, un om de echipa adevarat.

Mult succes si sper sa ne bucuram impreuna pt rezultatele noastre.
Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Februarie 17, 2010, 11:48:45 »

l-am cunoscut pe Dragos de curand si pot spune ca mi-a lasat o parere foarte buna, orientata mult catre o prietenie si o colegialitate adevarata, decat doar spre un aspect tehnic, de mecanic al echipei...

sper sa nu ma insele instinctele si sa avem o relatie buna in 2010 si poate si anii viitori.

p.s.: desi nu stiu sa desfac singur un ambreiaj, macar stiu in ce directie se strange un surub, asa ca Dragos nu va fi singur in "echipa tehnica"
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Februarie 17, 2010, 10:35:21 »

Dragos si Zsolt sunt cei mai buni mecanici din Cluj, pt asta imi bag mana in foc oricand, asa ca putem fi linistiti. Si cum ai zis tu, sunt si prieteni foarte buni.
Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: [1] 2   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: