Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 33 team -staff  (Citit de 10459 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Noiembrie 21, 2011, 04:52:35 »

Suntem nevoiti sa facem un mic anunt, pt cei care urmaresc cursele de la noi, sau activitatea noastra in special.
  Din pacate din cauza programului de lucru extrem de incarcat , este posibil ca incepand de anul viitor baietii de la Mechatronics sa nu mai poata sa ne insoteasca la etape, sa ramana doar partenerii care ne pregatesc motocicletele inainte si dupa etape.
  Acest anunt nu este nicidecum un "divort" , este doar o modificare al raportului de conlucrare cu cei de la Mechatronics , ramanand acelasi prieteni extraordinari cu Dragos, Ita si nu in ultimul rand Zsolt, baietii care ne-au ajutat, in ultimii 3 ani la etapele RoSBK si nu numai, carora eu personal le multumesc oridecate ori am ocazia pt acesti ani extraordinari si sper inca multi ani de acum incolo.
   As vrea sa ma interesez daca exista persoane care ar dori sa vina cu noi la etape, sa participe activ ,sa preia o parte din activitatea celor de la Mechatronics,sa faca parte din tot ceea ce inseamna team33 (lipsa cunostintelor mecanice nu este eliminatorie, cel mai mult conteaza entuziasmul) . In cazul in care va intereseaza, va pot da mai multe amanunte, va rog sa ma contactati la adresa de mail zoli33@33team.net.

In afara de asta , cautam o persoana interesata sa ne ajute de acasa, in vederea postarii unor rezultate, clasamente, etc. de la etape , in cazul in care noi nu reusim de la fata locului. Daca vrea cineva sa preia acest rol, il rog sa ma contacteze la acelasi adresa de mail...
« Ultima modificare: Noiembrie 21, 2011, 05:01:15 de către zoli33 » Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Noiembrie 21, 2011, 08:12:35 »

Nu ma bucura ceea ce citesc si imi pare rau ca nu am putut ajunge la un consens cu cei de la Mechatronics si pt 2012. Ajutorul lor a fost vital sezoanele trecute si cu siguranta multumirile noastre se indreapta catre ei.

Asa cum spunea si Zoli, asteptam oameni entuziasti care doresc sa profite de lumea RoSBK si de avantajele contactului cu numerosi oameni din domeniul moto romanesc si european si nu in ultimul rand de atmosfera Team33Cluj si a colegilor din campionat.

Sunt convins ca vom merge mai departe si ne vom distra alaturi de cei apropiati echipei.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Noiembrie 21, 2011, 11:00:44 »

Imi pare sincer rau ca nu am avut placerea sa petrec prea mult timp in boxa cu baietii de la Mechatronics, in speta Dragos(si ii multumesc pe calea asta, o voi face si "face to face" cand il prind la o bere ), poate totusi o sa ne intersectam cumva si in viitor. Datorita experientelor prin care am trecut pot sa afirm(dupa ce m-am consultat si cu Andreea) ca putem si noi da o mana de ajutor in boxa, in ateliere, unde e nevoie: Andreea se va ocupa de standere, incalzitoare, eu pentru ca am schimbat in 2 zile(de fapt mai mult Dragos) maneta de frana de cateva ori, m-as risca sa o mai fac Smiley. Cu mai multi sau mai putini mecanici, sunt convins insa ca, pe langa Victor, si noi, ceilalti, ne vom pastra motoarele intacte iar interventiile vor fi facute pentru ajutari minime, mai mult la setari suspensii, presiune in gume... Smiley
Memorat

Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Noiembrie 22, 2011, 03:11:38 »

Persoana de acasa, care sa posteze timpi/pozitii/clasamente nu e o problema. Oricare dintre noi o putem face, daca suntem pe langa un calculator (si nu suntem pe la cabane, la pescuit, etc.). Chiar daca iesim cu mobrele in weekend, seara se pot gasi cateva minute sa tinem oamenii la curent. Tongue
Cu mecanicul e mai delicat...  Undecided
« Ultima modificare: Noiembrie 22, 2011, 05:09:25 de către Stau-De-6 » Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Noiembrie 23, 2011, 12:40:24 »

depinde ce trebuie sa faca mecanicul......pana la supape ma bag cu mare placere...dar de acolo.....la distributie.....nu mai..deci daca aveti nevoie..oricand.....nuam mancare sa fie;)
Memorat
ovi
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Decembrie 05, 2011, 01:16:13 »

Salutari sunt nou pe aici, acum am vazut pe FB stiri despre voi. Sunt Ovidiu si va pot ajuta si eu cand pot cu lucruri marunte cand sunt in Cluj.
 Zoli , noi ne-am cunoscut prin 2007-2008 la Hungaroring, cand a sarit unul in tine la start si ai mers foarte bine dupa aceea .
 Aveti o echipa foarte faina, va urmaresc de ceva vreme, multa bafta la anul!
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Decembrie 05, 2011, 03:04:55 »

Salutari sunt nou pe aici, acum am vazut pe FB stiri despre voi. Sunt Ovidiu si va pot ajuta si eu cand pot cu lucruri marunte cand sunt in Cluj.
 Zoli , noi ne-am cunoscut prin 2007-2008 la Hungaroring, cand a sarit unul in tine la start si ai mers foarte bine dupa aceea .
 Aveti o echipa foarte faina, va urmaresc de ceva vreme, multa bafta la anul!

Multumim pt aprecieri si bine ai venit pe forum!

Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Decembrie 05, 2013, 09:58:21 »

Azi e ziua omului care vine la fiecare cursa cu mine si va veni si la anu'... marea stire e ca azi e ziua lui de nastere!!!

La multi ani , slabutule!!  Grin
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Decembrie 05, 2013, 10:04:48 »

Multumesc Zo-lee......sincer...multumesc(cred ca imi da o lacrima,pe bune!!!)
Memorat
Stau-De-6
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Decembrie 06, 2013, 05:28:35 »

La multi ani, Art! Sa cresti mare fii sanatos!  Grin
Memorat

"It's not who gets on the gas first, it's who gets on full gas first". Simon Crafar
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Decembrie 06, 2013, 07:05:08 »

Grin
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Decembrie 06, 2013, 11:12:07 »

Alo..Victher? zolle?....i'm calling from Korea?!
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Decembrie 06, 2013, 11:34:50 »

la multi ani Artcher...

Samsung rules... Wink
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Pagini: 1 [2]   In sus