Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Sondaj
Întrebare: Cate puncte vom acumula la Pannoniaring?
0 pct - 0 (0%)
1-15 pct - 1 (11.1%)
16- 25 pct - 4 (44.4%)
26- 45 pct - 3 (33.3%)
peste 45 pct - 1 (11.1%)
Numărul votanţilor: 9

Pagini: [1] 2 3 ... 8   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2013 - Etapa 3 RoSBK: Pannoniaring, 22-23 iunie  (Citit de 29849 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Iunie 02, 2013, 10:36:27 »

Urmeaza Pannoniaring, o etapa doar pt avansati (asa am inteles), unde sper sa facem o figura frumoasa, mai ales ca avem amintiri placute de acolo...

Am rezervat deja boxa pt echipa, dar m-a rugat organizatorul sa-i transmit cat mai repede lista cu cei care venim sigur, asa ca va rog sa anuntati aici prezenta, si cine are nevoie de cazare sa ma anunte, poate reusesc sa ajut si eu.

« Ultima modificare: Ianuarie 23, 2014, 03:05:10 de către victor » Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iunie 04, 2013, 01:52:40 »

Vreau 2 sampanii...sau 4 daca se poate:)))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iunie 04, 2013, 02:42:12 »

exista sansa, inca doar 50%, sa ajung si eu cu consoarta la Pannoniaring... dar asta inca se discuta in comitet Wink

Va rog pe cei implicati in eveniment sa confirmati participarea la aceasta etapa, pentru a putea organiza logistic totul, asa cum spunea si Zoli mai sus.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iunie 04, 2013, 07:27:06 »

Eu am vorbit cu Ionut si l-am anuntat ca merg. Am vorbit si cu Ovidiu si spunea ca vine si el. Ramane sa vedem ce spune si Alex, daca reuseste sa-si repare motocicleta. Cum vom proceda cu transportul si cazarea?
Memorat
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iunie 04, 2013, 08:50:25 »

Da, voi veni si eu; legat de cazare, mie mi-a placut acolo unde am stat, in Sarvar, am numarul lor de telefon si adresa de email asa ca daca vrei Razvan o sa-l intreb pentru doua locuri sau mai multe daca vor si altii(e vorba de o vila cu parcare in curte, camere cu doua paturi, bucatarie la doua camere, baie, totul curat si foarte ok, pretul era 15 euro de persoana pe noapte). In ceea ce priveste transportul, eu sunt deschis la variante; cel mai probabil voi veni singur dar nu voi avea loc decat pentru un pasager fara bagaje  Grin si un motor, in cazul in care voi lua remorca de la Dragos.
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iunie 04, 2013, 10:08:17 »

Detaliaza putin fara bagaje:)))) te rog
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Iunie 04, 2013, 10:32:46 »

Ma bucur ca vom merge in formula aproape completa , mai ales de revenirea lui Emi pe pista , cred ca nebunea deja acasa, il inteleg din pacate, am patit-o si eu anul trecut. Eu cred ca va merge foarte bine pt ca ii place circuitul asta , chiar daca nu la nivelul de anul trecut pt ca a facut o pauza prea mare .  Apropos de pauza, in acelasi situatie e si Ovidiu , dar cu inca doua zile e f posibil sa faca un salt spre grupa mare , unde orice punct e bonus. Razvan vine doar pt un antrenament valoros si un plus de experienta, iar cunoasterea circuitului il va ajuta la anul (technica+ date culese DL) , cand speram ca va concura si el la grupa mare (valoare este, trebuie doar inca putin antrenament) . Eu sper ca motoreta inbunatatita sa ma ajute sa punctez cat mai masiv, chiar si un podium e posibil pt ca aici am avut parte de asa ceva, dar cel mai important e sa punctez constant si sa devin mai competitiv de la etapa la etapa. Podiumul si evolutia de la Brno ma fac foarte optimist
  Cu bucurie anunt ca in afara de piloti mi-au confirmat prezenta si multi prieteni , ceea ce este excelent pt atmosfera ... abia astept! parca -l vad pe TM cum fumeaza trabuc pe linia boxelor  Grin Roll Eyes

Ovidiu, ai remorca noastra, ia-o linistit,  daca nu ma pescuieste Emi  te-as ruga sa-mi transporti mobra  .. asta in cazul in care mergem cu rulota. Daca nu, atunci iti pot duce eu motoreta ... ne descurcam noi, sa vedem ce face Punctualul  Smiley

Asa incepem etapa, s-au actualizat clasamentele la toate clasele : http://www.rosbk.ro/en/component/tracks/ranking/14

Memorat

Go Team33 Cluj !
Emi(Hornet600)
Sr. Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iunie 04, 2013, 10:55:25 »

La cat de nerabdator sunt, cred ca eu voi astepta dupa voi Cheesy. Acum serios vorbind, pe luni sper sa stiu 100%. Ideea e ca inainte de etapa, as dori totusi un track-day, pt ziua de vineri... Sa-mi aduc aminte cum se sta pe motocicleta:) ... Slovakia, Pannonia, Hungaro, Euroring.... oricare e ok.
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Iunie 04, 2013, 10:57:44 »

Hopa...a aparut si Euroring intre variantele lui Emi.....Cipri ai cuvantul:)))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iunie 04, 2013, 11:20:02 »

Noi suntem 99% ca venim. Laura mi-a confirmat decizia comitetului Wink Eduard este de acord si va sta cumintel la "hotel" 3 zile.

Abia astept sa fug sa vad rezultate, sa comparam timpi, sa facem strategie, sa-l vad pe Zoli cum se concentreaza inainte de a intra in cursa... cu incalzitoarele pe roti  Grin Cheesy

Sa fim cat mai multi pentru ca va fi distractie clar!
Memorat

kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Iunie 05, 2013, 12:01:58 »

Hopa...a aparut si Euroring intre variantele lui Emi.....Cipri ai cuvantul:)))

Euroring sper ca va fi in 15 sau 16 Iunie .
Emi si Victor sunt asteptati !  Wink
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Iunie 05, 2013, 12:53:18 »

Emi daca mergi la un track de-o zi, as fi si eu interesat  Wink
Art, pasager fara bagaje inseamna soldat+...era sa zic parasuta insa multitudinea de sensuri pe care o are cuvantul parasuta ma face sa zic doar soldat + ranita; asta pentru ca masina e prea neincapatoare pentru genti multe, sacose mari in conditiile in care eu voi avea again 2 costume, 2 seturi de cauciucuri, schimburi, piese, scule, accesorii, toate inauntrul ei  Smiley
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Iunie 05, 2013, 01:30:51 »

Ovidiu.....suna tentant dar sa vedem cum stam cu euroringul sincer as merge sa ma dau....dar daca tot ai un loc liber ramane sa vedem poate as merge si eu cu voi la pannonia....daca ma iei cu tine;) cu sau fara parasuta:))))))

Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Iunie 05, 2013, 08:42:41 »

Nu uitati ca exista posibilitatea participarii la un trackday vineri, 21 iun, la Pannonia direct. Vorbiti cu Mistode sa va rezerve loc. Mie mi se pare cel mai ok, decat sa faceti 2 drumuri in Ungaria in weekenduri diferite.
« Ultima modificare: Iunie 05, 2013, 09:09:47 de către victor » Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Iunie 05, 2013, 09:04:23 »

E buna ideea, e de luat in calcul.
Memorat

Pagini: [1] 2 3 ... 8   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: