Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1] 2 3 ... 7   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2013 - Etapa 4 RoSBK: Slovakiaring,6-7 iulie  (Citit de 17062 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Iunie 26, 2013, 04:06:12 »

Mai sunt putine zile pana la etapa de la Slovakiaring , as propune sa ne organizam cat mai bine , cat mai din timp.. ce e sigur, e ca plecam vineri dimineata. Ar fi bine sa vedem cum luam boxa, etc

Eu personal am variantele sa merg cu rulota/remorca cu Artur , deci sa stau pe circuit sau sa iau cazare.

Problema e ca eu maine dimineata plec in concediu si vin acasa doar joia viitoare , asadar ar fi bine sa stim cat de repede . O sa intru pe forum zilnic, asadar daca e ceva de discutat scrieti aici sau PM daca e secret  Grin
« Ultima modificare: Ianuarie 23, 2014, 03:04:52 de către victor » Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iunie 26, 2013, 06:05:51 »

Cu organizarea ajut si eu, desi nu voi face deplasarea ala Slovakia. Emi am inteles ca nu vine, Ovidiu la fel. Raman deci Zoli, Iosif si Razvan. Motoretele lui Zoli si Razvan sunt in Cluj deci vor merge probabil pe aceeasi remorca. In rest, asteptam parerile lui Iosif si Razvan.
« Ultima modificare: Iunie 26, 2013, 06:39:48 de către victor » Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iunie 26, 2013, 06:57:18 »

va salut baieti ..sper sa ma includeti si pe mine pe undeva..sa ne combinam cumva:d
Memorat

Multumiri pentru sprijin: Autotop; Comura;  Comautosport; Autozborowsky; Samtires; Entuziast-Bike;  Bistriteanul; SepiaPrint; Avicenna
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iunie 26, 2013, 11:20:06 »

De la Oradea venim 5 persoane (Art vad ca e deja inclus in calcul) cu 4 motoare .
Daca e loc in boxa si nu deranjam , stam cu voi .
Cazarea nu o avem rezervata , deci suntem deschisi la sugestii si recomandari Wink
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iunie 26, 2013, 01:10:25 »

Luam boxa impreuna, nicio problema, o sa-l rog pe Victor sa vb cu Ionut...

Cazare stiu eu , doar ca nu mai gasesc adresa exacta, dar o sa incerc zilele viitoare . Daca gasiti voi pana atunci, anuntati-ne si pe noi. Eu daca gasesc pe cineva sa-mi duca motoreta as merge cu rulota, daca nu atunci o sa merg cu Artur ,cu remorca cu motoreta si o sa caut cazare. In orice situatie, ma uit si dupa cazare, pt ca i-am promis lui Horatiu

Memorat

Go Team33 Cluj !
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iunie 27, 2013, 12:01:42 »

Vremea se pare ca va fi buna pt. curse  Wink
http://www.myweather2.com/Motor-Racing/Slovakia/Slovakiaring.aspx?sday=0&eday=7
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Iunie 27, 2013, 01:07:21 »

Alex vine si el. Eu o sa vin cu duba cu Alex si cu Andreea. Ma gandesc ca cel mai avantajos este sa pun in duba mea 2 motoare + bagajele iar Zoli sa aduca pe remorca 2 motoare si in masina pe Art si pe Iosif. Asta insemnand ca Zoli sa renunte cumva la rulota si sa ne combinam la cazare. Daca Zoli vrea sa vina cu rulota nu avem cum sa caram 4 motoare cu duba mea iar asta inseamna ca avem nevoie de 3 masini. Intre timp o sa vorbesc cu Alex sa imi confirme prezenta lui desi a facut-o deja...iar in caul in care Alex nu vine putem sa punem motoarele in duba mea iar Zoli poate lua rulota.
O sa ma gandesc serios sa investesc intr-un carlig pentru duba mea. In felul acesta o sa putem sa punem 3 motoare in duba+rulota(sau remorca cu inca 2 motoare).Momentan nu stau bine cu banii si nu pot sa pun(costa undeva la 1900 lei). Sper ca daca nu anul acesta macar pentru anul viitor sa reusesc sa montez.
Memorat
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iunie 27, 2013, 06:18:22 »

ZOLI  te rog sa ma incluzi si pe mine in cazare.. Grin
Memorat

Multumiri pentru sprijin: Autotop; Comura;  Comautosport; Autozborowsky; Samtires; Entuziast-Bike;  Bistriteanul; SepiaPrint; Avicenna
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Iunie 27, 2013, 09:25:42 »

O sa vin fara rulota, acum ma uit dupa cazare, eu am sa iau o camera cu Artur ...am nevoie de nr exact de locuri , de ex. Georgica , vreau o camera dubla (ma ajuta daca sunteti extrem de precisi, pt ca sunt in Austria si sa nu dau f multe telefoane  Smiley) ... am gasit camera la aprox 3-4000 ft, aprox 40-50 roni... o sa rezerv maine, astept confirmarile de la toti care doresc. Sau daca ati gasit mai ieftin, ziceti-mi si mie
Memorat

Go Team33 Cluj !
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iunie 27, 2013, 09:50:31 »

Zoli te rog sa rezervi o camera pt mine si Alex..oare mobra mea incape la tine pe remorca? Grin
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Iunie 27, 2013, 10:00:45 »

Zoli...stiu sigur ca nu sforaie.....data trecuta la Hungaro.....nu mai puteam de ras cand sforaia Cipri si Silvio.....
« Ultima modificare: Iunie 27, 2013, 10:12:06 de către art » Memorat
silvio
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Iunie 28, 2013, 12:06:11 »

buna baieti, in sfarsit din Oradea la casare vom fi 5. Te rog Zoli fac reservare si pentru noi: o camera tripla si o dubla. multumesc(lux clar!!!) va pupam... Kiss

Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Iunie 28, 2013, 12:22:22 »

Te rog Zoli...cat mai departe de astia 2...este si spre binele tau Grin
Memorat
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Iunie 28, 2013, 01:07:34 »

O camera dubla pentru mine si Andreea. Multumesc!
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Iunie 28, 2013, 11:27:48 »

Acolo unde am mai fost acum 2 ani nu mai este loc din pacate.. Mai caut, dar nu va bazati pe mine ca s ar putea sa nu gasim in acelasi loc toti.. Daca gaseste cineva pt aprox 11 - 12 persoane in acelasi loc sa anunte aici
Razvan, spune i si lui Horatiu sa se mai uite, nu i gasesc nr de telefon si sa nu ramana fara

Victher, ai vb de boxa?
Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: [1] 2 3 ... 7   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: