Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Sondaj
Întrebare: va reusi Zoli sa termine pe 3?
da - 13 (92.9%)
nu - 1 (7.1%)
Numărul votanţilor: 14

Pagini: [1] 2 3 ... 9   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2013 - Etapa 6 RoSBK: Pannoniaring , 12-13 octombrie  (Citit de 17903 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : August 31, 2013, 12:12:54 »

Se pare ca avem data pt ultima etapa... o sa fie etapa cu doua curse duminica, ca in wsbk, cu lupta mare la fiecare clasa..

Eu o sa merg de vineri , cu Art si Victor (sper) , sper sa vina multi prieteni , mai ales ca o sa fim cu echipa completa, cu fiecare pilot cu sanse bune la un rezultat foarte bun.

Aici avem clasmentele inainte de ultima etapa: http://rosbk.ro/en/results
« Ultima modificare: Ianuarie 23, 2014, 03:04:05 de către victor » Memorat

Go Team33 Cluj !
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : August 31, 2013, 01:20:35 »

Cine a zis ca sigur ramane asa? Eu cu Ovi suntem acolo saptamana asta la antrenament. Amandoi ne dorim un rezultat foarte bun daca va fi etapa acolo. Cheesy
Memorat
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : August 31, 2013, 07:13:32 »

Pt. 12-13 Octombrie pregatiti cauciucurile de "iarna - ploaie"  Grin
Va fi o etapa foarte interesanta si sper sa obtineti toti rezultate foarte bune.

Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Septembrie 01, 2013, 09:42:10 »

Intr-adevar, va fi o etapa interesanta. Eu sper sa pot ajunge pt ca va fi decisiva batalia si Zoli are nevoie de sprijin din boxa. Iosif si Razvan nu au target, asa cum am spus si la inceputul sezonului, deci sunt liberi sa termine pe ce loc doresc. Fireste insa ca Iosif nu ar avea voie sa piarda titlul de campion la rookies1000, iar Razvan poate visa cu ochii deschisi la un podium. Ovidiu va fi binevenit si sper sa ajunga la cat mai multe etape.

Pana atunci insa, ne vom manca unghiile si vom face bugete pt a nu avea emotii la ultima etapa.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Septembrie 01, 2013, 09:42:49 »

@kyp: punem şi lanţuri dacă de asta depinde
« Ultima modificare: Septembrie 01, 2013, 09:48:22 de către art » Memorat
bogdy
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Septembrie 01, 2013, 10:59:48 »

Cred ca vin si eu.
Sper sa nu fie probleme si sa imi pot lua liber de la serviciu in perioada aceea.
Daca nu ploua sigur este destul de cald pentru moto. Anul trecut in Octombrie a fost inca vreme buna, cu temperaturi de peste 20 de grade
Memorat
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Septembrie 01, 2013, 11:04:35 »

Finally sunt acasa si cu gandul deja la Pannonia, acolo unde voi face o prima oprire chiar in acest week-end impreuna cu Razvan. Va fi probabil o etapa foarte solicitanta si mai ales foarte importanta; fiind o dubla etapa va fi o miza foarte mare, batalia va fi apriga, clasamentele deschise, o gramada de puncte puse in joc asa ca acum, mai mult ca niciodata va conta fiecare detaliu, plecand de la pregatirea motoretelor, setari, echipa tehnica, mental, alimentatie, odihna, forma fizica, recuperare dupa efort, hidratare si nu in ultimul rand, sa ploua Cheesy Va fi bine, sper ca Pannonia sa se transforme dintr-un circuit sperietoare intr-un circuit cu noroc pentru 33team si sa se petreaca totul asa cum fiecare dintre noi isi doreste si spera in adancul sufletului sa se intample.
LE: Se pare ca noua locatie pentru desfasurarea ultimelor doua etape a devenit Serres; in acest moment nu stiu mai nimic despre starea pistei insa cel mai probabil voi incerca sa particip la un antrenament acolo inainte de etapa.
« Ultima modificare: Septembrie 02, 2013, 09:27:30 de către Ovidiu » Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Septembrie 02, 2013, 09:23:41 »

am vazut un video.....e cam praf pista iar santurile de pe margine sunt hasurate...adica au fost vopsite....http://www.youtube.com/watch?v=ZVgQUJCqVco......
Memorat
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Septembrie 02, 2013, 10:24:45 »

Pacat ca au schimbat Panonia cu Serres   Sad
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Septembrie 02, 2013, 11:21:39 »

Probabil lobby-ul a functionat; cei de la Serres ziceau ca il vor repara, daca au facut-o sau nu, daca va ramane asa, nu stiu.
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Septembrie 04, 2013, 11:08:53 »

Din surse neoficiale...se va reasfalta pista ..pana ala etapa Undecided
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Septembrie 11, 2013, 09:59:24 »

Vorbeam ieri cu Victor , ca incet incet ar trebui sa ne organizam pt Serres... cine vine? trebuie sa ne rezervam cazare, boxa(e)...

eu o sa merg fara rulota, o sa rezerv cazare unde am stat si in primavara cred.. merg cu Art si cu TM in mod normal , dar nimic nu e sigur...

drumul o sa fie mai scurt : http://www.33team.net/forum/index.php?topic=490.0

hai cu variante   Smiley
Memorat

Go Team33 Cluj !
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Septembrie 11, 2013, 11:41:02 »

Exista o posibilitate destul de buna sa vina o gasca destul de serioasa cu mine, in jur de 6 persoane insa deocamdata nu am toate confirmarile. Daca vom fi atatia o sa vedem cu facem sa iesim cat mai convenabil atat cu transportul cat si cu cazarea si restul cheltuielilor.
LE Cum ramane cu inaugurarea circuitului de la Bucuresti, cine merge(m) si daca se merge cum va fi organizarea?
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Septembrie 12, 2013, 12:56:35 »

Eu raman sceptic in ceea ce priveste MotoPark Adancata...sincer.....m-as bucura daca m-as insela....
Memorat
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Septembrie 12, 2013, 04:24:28 »

In cazul asta eu ma gandesc ca o sa merg cu Iosif, Andreea si o sa car motocicletele lui Ovi, Iosif si a mea. Banuiesc ca asta ar fi cea mai simpla varianta. Abia astept, sper sa nu murim de frig in perioada aceea.

P.S.:Sa va luati cauciucuri endurance, am vazut ca sunt foarte ok pe temperaturi mai mici. Cheesy
Memorat
Pagini: [1] 2 3 ... 9   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: