Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1] 2   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Festivitatea de premiere RoSBK 2013  (Citit de 6308 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Noiembrie 16, 2013, 12:29:13 »

Am luat info de pe FBul RoSBK:

Dunlop Romanian Superbike isi va premia campionii intr-un cadru festiv, joi 19 decembrie in Bucuresti - Club Colectiv - Strada Tabacarilor la numarul 7. Sunt invitati toti iubitorii motociclismului dar si ai sportului cu motor in general. La acest eveniment pilotii is vor putea expune motociletele de competitie.

Memorat

Go Team33 Cluj !
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 11, 2013, 10:38:43 »

Acum citesc pe siteul RoSBK :
Vor fi premiati primii 3 piloti de la clasa Superbike Challenge, Rookie of the year, primii 10 piloti de la clasele Romanian Superbike si Supersport, Gp Racer Rookie CUP 1000 si GP Racer Rookies Cup 600.

Mai vine cineva? Cipri, Silvio, Ovidiu, Alex...
Memorat

Go Team33 Cluj !
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Decembrie 12, 2013, 01:57:01 »

Pai da, sigur, mergem sa fim cu totii acolo Smiley Noi vom fi doi, ramane de vazut cum ne dezorganizam cu deplasarea, sa iesim rezonabil si sa nu incurcam pentru ca pana vineri dupa-amiaza trebuie sa fim in Cluj  Grin
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 12, 2013, 03:29:13 »

Ovidiu, mergem impreuna joi dimineata? eu vineri vreau sa joc snooker la Bucuresti , vin doar dupamasa acasa.
Memorat

Go Team33 Cluj !
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 12, 2013, 03:53:52 »

Din pacate eu nu pot sa vin si cred ca nici Silvio nu va merge.
Daca se poate Zoli, ne ridici si noua diplomele ?   Wink
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Decembrie 12, 2013, 04:18:03 »

Da, daca mergem cu masina, sigur; ai cu ce sa te intorci?
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 12, 2013, 04:46:22 »

Eu vin cu masina mea, am zis doar sa mergem impreuna joi..

Kyp, mare pacat ca nu veniti..
Memorat

Go Team33 Cluj !
Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Decembrie 12, 2013, 09:25:48 »

Bun, plecam impreuna atunci joi dimineata.
Memorat

Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Decembrie 15, 2013, 04:55:47 »

Eu merg de joi dimineata cu Andreea si stam pana duminica. Cheesy
Memorat
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Decembrie 15, 2013, 10:40:52 »

salut..si eu plec tot joi dimineata..ne vedem acolo Grin
Memorat

Multumiri pentru sprijin: Autotop; Comura;  Comautosport; Autozborowsky; Samtires; Entuziast-Bike;  Bistriteanul; SepiaPrint; Avicenna
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Decembrie 15, 2013, 10:41:52 »

Imi pare rau sa vad pe facebook ca nu o sa mai fie 33Team...Sincer, nu ma asteptam la asta si in nici un caz nu credeam ca o sa gasesc vestea pe facebook...
Nu stiu nici acum care este motivul principal pentru aceasta decizie insa mie chiar imi pare rau...Eu unul chiar m-am simtit foarte bine alaturi de voi...m-am distrat, am invatat multe si ma bucur ca am facut parte din echipa chiar daca numai pentru un an.Va multumesc pentru asta! Nu ma asteptam sa se termine asa dar pana la urma cum zicea si Zoli...n-a murit nimeni...mergem mai departe, fiecare pe drumul lui...
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Decembrie 16, 2013, 12:49:23 »

Razvan, motivul nu exista.... clubul asta a fost infiintat cand eram mult mai tinerei, mai idealisti, mai entuziasti , mai prieteni, mai nebuni, mai activi .... mai altfel ca si acum.
 Intre timp a trecut timpul, am ajuns cum nu-mi doream, o casa urata vopsita frumos afara, iar asta trebuie sa se termine.

Daca-l doare pe cineva treaba asta, crede-ma ca ala sunt eu, am mii de amintiri,ani de curse, cu bune cu rele, dar cateodata trebuie sa zici stop cand lucrurile nu sunt ok.

Acum spun stop, dupa fiecare stop e un start... nu a murit nimeni, nu e nimic tragic. Ce start urmeaza, habar nu am, vom vedea

Imi pare rau de aia cativa care mai scriam pe aici, chiar o sa-mi fie dor de diminetile cu cafea pe forum.
Memorat

Go Team33 Cluj !
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Decembrie 16, 2013, 01:32:50 »

ZOLI, daca tot am facut parte din echipa, nu trebuia sa ne fi zis si noua de decizia luata de voi
Memorat

Multumiri pentru sprijin: Autotop; Comura;  Comautosport; Autozborowsky; Samtires; Entuziast-Bike;  Bistriteanul; SepiaPrint; Avicenna
Turok
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Decembrie 16, 2013, 05:15:31 »

Razvan, motivul nu exista.... clubul asta a fost infiintat cand eram mult mai tinerei, mai idealisti, mai entuziasti , mai prieteni, mai nebuni, mai activi .... mai altfel ca si acum.
 Intre timp a trecut timpul, am ajuns cum nu-mi doream, o casa urata vopsita frumos afara, iar asta trebuie sa se termine.

Daca-l doare pe cineva treaba asta, crede-ma ca ala sunt eu, am mii de amintiri,ani de curse, cu bune cu rele, dar cateodata trebuie sa zici stop cand lucrurile nu sunt ok.

Acum spun stop, dupa fiecare stop e un start... nu a murit nimeni, nu e nimic tragic. Ce start urmeaza, habar nu am, vom vedea

Imi pare rau de aia cativa care mai scriam pe aici, chiar o sa-mi fie dor de diminetile cu cafea pe forum.

La citirea acestui mesaj initial m-a cuprins un sentiment de tristete, suparare, dar dupa putin timp am realizat exact ce a spus si Zoli. Nu a fost nici o tragedie iar echipa nu poate depasi valoarea membrilor ei, deci nu este o pierdere.
Nu cred ca putem cuantifica pe cine doare mai mult, chiar daca suntem, unii, plecati de mult timp din echipa aceasta vrem nu vrem va ramane o parte din vietile noastre.
Vreau sa-i multumesc lui Zoli si tuturor membrilor (cunoscuti de mine si necunoscuti, sunt sigur ca sunt ok, doar sunt alesi de Zoli) pentru una dintre cele mai bune parti din viata mea. Chiar daca ne vom mai vedea la curse sau nu, 33team nu va putea disparea niciodata, intotdeauna va fi in amintirile noastre iar cel putin pt mine ceva mai mult decat special.
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Decembrie 16, 2013, 06:21:22 »

Dane, ai inteles exact ideea. Iti multumesc pt cuvintele astea!

Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: [1] 2   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: