Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Festivitatea de premiere RoSBK 2013  (Citit de 7311 ori)
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Decembrie 16, 2013, 09:20:47 »

Chiar daca nu am dreptul sa spun(multe) in ceea ce priveste 33Team....eu ii respect decizia lui Zoli chiar daca a fost asa hardcore cum s-ar zice...nu sunt deacord in totalitate dar nu am ce sa fac...din pacate nu sunt in Cluj sa merg sa ii rup mainile si picioarel:)))....dar eu am incredere in Victor care deja cred ca are cateva idei pt viitor...si poate sa expuna ideea de incetare a clubului...cu alte cuvinte....macar pe mine sa nu ma doara asa tare:)))

Ps: eu ma rog sa pastrezi forumul ZOLI....poze povesti....toate sunt aici..si toate se vor gasi aici..si nici nu trebuie sa renunti la cafeaua de dimineata pe forum.....promit sa stau cu tine:))))
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Decembrie 17, 2013, 10:42:25 »

Art, cum dracu nu ai dreptul sa vb? cred ca si tu ai nevoie de un low kick in cap  Grin

Acum serios vorbind, eu am lasat tot ( club, site, forum, etc) in mana lui Victor , poate este el mai intelept, sa faca ce crede ca e mai ok. Eu sunt intr-un moment in care nu-i vad nici un sens sau viitor acestui club, dar poate sunt eu nebun . Asta vom vedea in viitor

ps. oricum multumesc persoanelor care au pus suflet de-a lungul timpului in joaca asta
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Decembrie 18, 2013, 12:04:45 »

Am primit destule ...si low si high....Smiley))Cred ca trebuia sa se intample asta(Victor)..de la inceput,,,,:))
Memorat
bogdy
Full Member

Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Decembrie 18, 2013, 02:18:57 »

s-a uitat si Zoli in buletin  Grin  Grin  Grin

Acest club este ca o firma, cu contabila, cu cheltuieli, cu facturi, cu bani intrati, din sponsorizari, cu bani iesiti, pentru curse, hosting pt site, reclama si marketing etc. Toate acestea presupun costuri si multa bataie de cap (intrebati-l pe Zoli sau pe Victor).

Normal ca imi pare rau sa vad acest mesaj si ce se intampla, ca pana la urma prin 33 team am ajuns sa ne cunoastem din AB, BN, CJ, BV, B, BH etc., sa legam prietenii, sa adunam amintiri, sa ne dam cu pararea etc., numai ca trebuie sa luam in calcul si viata din afara curselor si a acestui forum.

Eu respect decizia lui Zoli si totodata sunt sigur ca acest proiect, numit 33 team ci va ramane, cel putin la nivel de amintire placuta, pentru fiecare.
Si daca tot a spus Zoli ca n-a murit nimeni, probabil s-a referit si la 33 team  Grin
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Decembrie 20, 2013, 02:13:07 »

Hai baietii...poze, barfe...picanterii....impresii:))
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Decembrie 20, 2013, 07:42:08 »

Mereu a fost o onoare sa stau langa cei mai buni motociclisti de pista, asa a fost si acum, doar ca nu m-am bucurat ca si in anii trecuti, pt ca nu e frumos sa te bucuri de un loc 4 nemeritat... si in plus locul 4 e cel mai urat loc pe departe  Smiley
 In schimb Razvan si Iosif au avut pt ce sa se bucure, pt ca .. au avut pt ce  Grin  

Imi pare foarte rau ca nu a fost acolo Art, Victor, Roscele(pluralul la Rosca Grin) , Andrei, Zsolti si toti care m-au ajutat in acest sezon, asa fara a fost putin urat, mi-ar fi placut sa se bucure si ei pt medalia aia. Ce sa facem daca a pus Mixtode joi evenimentul  Cheesy

In schimb cheful de dupa, la care au participat toti pilotii a fost incredibil, nu mai tin minte nimic  Grin

Memorat

Go Team33 Cluj !
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Decembrie 20, 2013, 07:57:22 »

Nu fiti zgarciti, puneti poze  Shocked
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Decembrie 21, 2013, 02:14:42 »

Dată viitoare facem petiţie la Mistode sa facă în weekend...sa fim şi noi părtaşi la chef.......
Memorat
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: