Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Sondaj
Întrebare: Considerati ca Team33Cluj trebuie sa ia startul in 2014?
Da - 13 (92.9%)
Nu - 1 (7.1%)
Nu-s curios, faca ce-o vrea Wink - 0 (0%)
Numărul votanţilor: 14

Pagini: [1] 2   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Team33Cluj 2014  (Citit de 7129 ori)
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« : Decembrie 18, 2013, 03:13:15 »

Pentru ca tot ce apropie sarbatorile de iarna si anul nou + ultimele stiri din presa locala  Wink Cool m-am gandit sa deschidem discutiile despre noul sezon Team33Cluj, 2014. Aveti si o intrebare mai sus, va rog sa raspundeti in numar cat mai mare, pentru noi va conta acest vot.

In acest moment pot doar sa va spun ca eu sunt in echipa si voi mai ramane o perioada. Picanteriile le veti afla prima data aici, pe forum, asa ca va asteptam sa povestim.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 18, 2013, 07:17:41 »

Eu inca ma mai gandesc ca totul a fost si o suparare a lui Zoli sau ceva de moment si mai sper cat de cat acolo ca poate mergem mai departe si in 2014. Daca considerati ca ar mai fi sanse sa nu "renuntam" la 33Team eu as fi deschis sa ne intalnim si sa discutam mai amanuntit anumite chestii, care ce-si doreste, ce nu-i place, cum vede fiecare echipa mai departe, care ce asteptari are de la colegii lui, etc... toate spuse fata in fata ca sa nu existe dubii sau neintelegeri. Ce parere aveti?

Memorat
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Decembrie 18, 2013, 09:42:25 »

Ar fi mare pacat ca Team33 sa nu ia startul in 2014.
Stiu ca e greu si-l inteleg perfect pe Zoli. (pana la un punct  Grin )
Nu trebuie uitat impactul pozitiv pe care aceasta echipa l-a avut de-a lungul timpului asupra celor din jur si trebuie continuat pe aceasta directie. Sunt multi oameni care au amintiri extraordinare de pe pista si din afara ei, alaturi de Team33, deci "let the good times roll"  Wink
 http://www.youtube.com/watch?v=YdQJ3Q0uhYE 
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 18, 2013, 10:23:02 »

Eu inca mai sper cat de cat acolo ca poate mergem mai departe si in 2014.

Razvane, asa cum bine cunosti, atat tu cat si Iosif si Ovidiu ati primit un mail de la mine in urma cu ceva vreme in care v-am cerut sa va exprimati dorinta si putinta cu privire la sezonul 2014. Eu inca astept un feedback la acel mail si pe urma putem discuta ce variante avem sau putem face.
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 18, 2013, 10:23:44 »

Team33,prin cipri, m-a dus prima dată pe pistă....Zoli mi-a pus prima oară numele pe foaia de înscriere la Hungaro, tot el m- dus prima dată la Brno....lucruri despre care nu am visat niciodată.Poate pe unii sunt lucruri minore dar pt mine sunt nişte experienţe de neuitat.....33 Team vă reînvia numai cu ajutorul oamenilor pasionaţi....şi cred că....de fapt sunt sigur că nu duce lipsă de astfel de oameni.....Acest lucru era inevitabil...dar cum spune şi reclama: The future is bright....the future us ours..
Memorat
Iosif
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Decembrie 18, 2013, 10:47:24 »

salut..VICTOR eu zic , ca mai bine ar fi sa ne intilnim toata echipa si sa povestim cu privire la mailu care ni l-ai trimis..chiar tu ziceai( dupa cheful de final) ca o sa ne intilnim si sa povestim..
Memorat

Multumiri pentru sprijin: Autotop; Comura;  Comautosport; Autozborowsky; Samtires; Entuziast-Bike;  Bistriteanul; SepiaPrint; Avicenna
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 18, 2013, 11:01:51 »

Pai ramasese ca urmeaza sa discutam...ca ne suni sa ne intalnim la Cluj etc...Hai sa ne intalnim dupa premiere sa discutam, cred ca undeva la mijloc este o lipsa de comunicare pe care trebuie sa o rezolvam...
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Decembrie 18, 2013, 11:56:03 »

baieti, mail-ul cred ca a fost foarte clar cu privire la ce dorim sa facem in viitor. Discutia de care aminteam la chef era despre ce reusim noi (adica eu si Zoli) sa facem pentru echipa, adica sa ne asociem imaginea cu niste parteneri noi, puternici. Inca nu am reusit acest lucru, asa ca nici discutia nu isi avea sensul, inca...

De intalnit ne putem vedea, clar, eventual cand va intoarceti de la premiere. Eu sunt in Cluj, nu plec nicaieri de sarbatori, asa ca va astept cu drag la discutie cand doriti.
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Ianuarie 15, 2014, 04:10:25 »

Info pt cei care ne urmaresc.. din pacate ca si echipa nu vom fii la start in 2014, nu am reusit ce ne-am propus, cel putin nu pana acum. Sincer , ca am tras pana acum s-a datorat exclusiv lui Victor, care a mai incercat sa resusciteze echipa. In acest an vom ingheta activitatea clubului, doar printr-o minune va ma exista Team33cluj pe grila curselor din acest an .  Iar viitorul este hotarat tot de Victor, fara care nu exista clubul de minimum o luna.
  Forumul va ramane, ar fi pacat sa dispara informatiile , pozele din acesti ani,  doar ca nu va mai reprezenta oficial pe nimeni, va fi un loc unde se va povesti de motorete si curse.

Eu individual voi continua sa concurez, tot in Romanian Superbike, voi reveni cu amanunte in scurt timp .

Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Ianuarie 15, 2014, 05:48:06 »

Din partea mea va exista o pozitie oficiala dar doar undeva saptamana viitoare. Pana atunci mai incerc sa incarc resuscitatorul la 220  Wink Grin
Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Ianuarie 15, 2014, 06:14:22 »

Cum am placerea si onoarea sa fiu pilot al acestei echipe care din punctul meu de vedere inca exista, o sa incerc sa fac tot ce pot atat timp cat vor fi sperante, sa putem fi, in orice formula, la startul sezonului, echipa 33team, participanta in cadrul Rosbk 2014.
Memorat

victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Ianuarie 21, 2014, 01:06:30 »

http://33team.net/?page_id=1048
Memorat

kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Ianuarie 21, 2014, 02:53:28 »

Si eu ii urez lui Zoli succes maxim alaturi de noua echipa si sa gaseasca motivatia de a concura la un nivel si mai bun in 2014 !
Sper ca 33 team va continua sa existe atat ca forum cat si ca echipa in ROSBK si am incredere ca Victor se va ocupa cu succes de tot ceea ce e necesar.
Succes maxim si lui Zoli si lui Victor !
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Februarie 02, 2014, 03:29:53 »

Primii piloti Team33Cluj 2014

http://33team.net/?page_id=1079
Memorat