Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Alexandru Szekely  (Citit de 6491 ori)
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« : Ianuarie 29, 2014, 04:29:57 »

Noul membru Team33Cluj in 2014 este Alex Szekely.

Alex a mai cochetat cu echipa noastra si anii trecuti cand a participat la unele etape RoSBK la clasa debutanti, cu un Suzuki GSXR 1000 mai vechi (K1 parca...). Anul acesta beneficiaza de un superb BMW S1000RR nou-nout, model 2014, cu care va incerca sa se lupte pentru podiumurile clasei Rookies1000.

Alex, te rog sa ne mai spui una alta despre tine aici. Acesta este topicul tau
« Ultima modificare: Februarie 02, 2014, 04:19:12 de către victor » Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Ianuarie 29, 2014, 07:02:47 »

Bine ai venit , Alex!  multa bafta in 2014, te urmaresc cu atentie!
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Ianuarie 29, 2014, 07:52:43 »

Şi eu am să fiu cu ochii pe tine.....baftă
Memorat
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Ianuarie 29, 2014, 10:31:45 »

Va multumesc mult pt gandurile bune si nu in ultimul rand pt oportunitatea de a face parte din Team 33 Cluj. M-am simtit foarte bine alaturi de echipa la toate etapele la care am participat si sper sa am ocazia sa fac echipa sa fie mandra de mine.

Cateva cuvinte despre mine:
Pe langa aspectul evident ca sunt foarte pasionat de motociclism, am devenit "obsedat" de tot ce inseamna motorsport, mai ales pe doua roti. Tot timpul am inclinat spre motocicletele sportive si astfel alegerea track-day-urilor a fost pasul urmator. Am avut ocazia sa ajung pentru prima data pe un circuit adevarat in 2011 la PannoniaRing alaturi de RoSBK si am participat la o cursa de Hobby(am stat toata cursa pe un morcov prea mare =)) ). In 2012 l-am cunoscut ,prin intermediul lui Victor, pe Razvan Ponoran si asa s-a legat o buna prietenie, mergand cu el la Etape ROSBK.
Am participat de la inceput(2011) si pana in 2013 pe un Suzuki GSX-R 1000 din prima generatie 01-02 din care am incercat sa scot tot ce am putut si acumulez experienta. Motocicleta a imbatranit usor si bineinteles ca au aparut problemele mecanice. Dupa doua etape chinuite in 2013 am decis sa ma opresc si "sa-mi vand un rinichi" ca sa cumpar o motocicleta cat mai noua. Alegerea mea a fost un BMW S1000RR pe care il pregatesc pt prima etapa din noul sezon 2014, in care am sa incerc sa nu fortez inutil pt ca sunt multe lucruri cu care inca trebuie sa ma mai obisnuiesc. 

Sper sa avem un sezon bun, sa ne prezentam ca o echipa puternica si foarte unita.
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Ianuarie 29, 2014, 10:42:12 »

Astept cu drag intrebari, pentru ca de felul meu sunt cam scurt/zgarcit in explicatii. Daca am omis vreun detaliu, orice indiciu este binevenit  Grin
Memorat

Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Ianuarie 29, 2014, 11:19:14 »

Bravo Alex! Ma bucur ca in sfarsit suntem in aceeasi echipa insa regret ca i-am pierdut pe ceilalti doi. Astept cu nerabdare etapa din Croatia unde sper ca o sa ma lasi si pe mine sa testez noua ta "jucarie"... Cheesy (nu ma supar foarte tare daca nu Tongue).
Daca ai nevoie de informatii, tehnici de pilotaj, trase, etc... te invat tot ce stiu...hai ca am glumit... poate zice lumea ca vorbesc serios Smiley)))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Ianuarie 29, 2014, 08:37:21 »

Eu ma simt ca un "Cupidon", tot fac relatii si "lipeli" dar nu reusesc sa ma lipesc si eu de echipa in calitate de pilot.... Ma bucur ca esti apropiat de Razvan si ca va veti intelege bine impreuna. Partea logistica a deplasarilor la etape este iarasi o problema rezolvata pentru voi. Sper sa pilotezi tot cu cap, asa cum ai facut-o si pana acuma, si sa reusesti sa te impui la debutanti.

Ai o misiune grea, echipa are deja un titlu de campion la aceasta clasa, asa ca va trebui sa repeti isprava Smiley
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Ianuarie 29, 2014, 09:02:20 »

Sincer....Alex....cu testatul motoretei de catre Razvanel...eu m-as gandi de 2 ori in locul tau......nici cu bicilceta nu stie sa se dea.....vezi Slovakia hahahahhahahah...sorry...nu m-am putut abtine...

Victcher...eu inca ma rog:)))
Memorat
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Ianuarie 30, 2014, 12:06:25 »

Vai...Art!!!Te sparg cand ne vedem! Angry
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Ianuarie 30, 2014, 12:14:40 »

Eu ma gandesc la binele vostru...al tau sa nu te accidentezi si a lui Alex sa nu ramana fara motor:))))) din nou imi pare rau dar chiar nu ma pot abtine:)))
Memorat
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Ianuarie 30, 2014, 07:01:41 »

Chiar trebuie sa am grija cu Razvan,dar si cu motoreta ., BMW.urile astea au prostul obicei sa ia foc. Pentru astfel de cascadorii nu suntem pregatiti.  Grin Grin Cheesy
Sa fie un sezon fara evenimente neplacute pt toti
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : August 02, 2015, 07:53:46 »

LA MULTI ANISORI!!!!!!
Memorat
zoli33
Hero Member