Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1] 2 3   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2014 - Etapa 5-Most, 1-3 august  (Citit de 6412 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Iulie 17, 2014, 04:13:56 »

Etapa fara rookies de data asta...
« Ultima modificare: Iulie 17, 2014, 10:19:40 de către victor » Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iulie 17, 2014, 05:11:12 »

Din grila de anul astă a RoSBK.nu prea au fost multi la Most...deci cred si sper că va fi interesant..si ar fi momentul să fie  Tongue pe ploaie să se amestece putin lucrurile in clasament.Nu mai facem greseala de a calatorii noaptea....este un circuit destul de mare si este sicana ca si la Misano Cool
Memorat
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iulie 17, 2014, 06:38:45 »

Da...va fi fara Rookies. Am vrut sa vin pt antrenament, dar cred ca cel mai intelept e sa absentez motivat la etapa asta ca sa ma pastrez financiar pt Hungaroring si ce va mai urma.

Inca nu m-am apucat de motor, dar mare lucru nu are si nu cred ca mai trebuie investit in altceva decat niste fibra pt codita sparta.

PS: Daca veneam la Most era grav ca trebuia sa ne petrecem de ziua mea si ati fi ratat cursele de SBK. Va astept acasa, fiecare trebuie sa aduca o cupa altfel - no party(No Gratare)!
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iulie 17, 2014, 10:19:20 »

Daca cu gratarele Team33 il ameninti pe Artur, cred ca nu va fi foarte motivat...  Grin Wink

Intr-adevar, etapa de la Most este o etapa "fantoma". Toti au auzit de ea, dar nimeni nu stie cum e...  Cheesy Zoli a concurat acolo deci poate ne impartaseste niste ponturi.

Din pacate nici la aceasta etapa nu voi fi prezent. Merg sa-l ajut pe Alex cu gratarele  Wink Insa Razvan va fi pe val. Deja la Brno a reusit sa mai scape din emotii si din retinerile pe care le avea pe circuit. Acuma cred ca este momentul sa atace mai tare.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iulie 17, 2014, 09:42:51 »

SI eu cred ca trebuie sa atace mai tare...toata lumea....gratarele;))
Memorat
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iulie 18, 2014, 11:26:06 »

Gratarele au monopolizat aceasta rubrica dedicata etapei de la Most.  Grin

Sper sa iasa bine treaba pt Razvan si sa lupte in continuare asa cum ne-a aratat la Brno.
Never give up ! Cheesy Cheesy
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Iulie 19, 2014, 02:02:21 »

Da de ce? La Brno v-ati batut cu gratare?...  Grin Si eu sper sa iasa bune gratarele la Most  Cheesy
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iulie 21, 2014, 09:25:55 »

Vin si eu, dar doar cu gandul sa termin anul asta cat mai onorabil si din respect pt sponsorii mei si echipa mea, fara care nici nu mai veneam anul asta.. si bineinteles din respect pt tot ce inseamna RoSBK, era urat sa abandonez la mijlocul campionatului.
 Eu abia astept deja Hungaro, unde revine Gicu dupa pauza fortata si toti din Amckart, vin baietii vechi din Team33 (Victor, Dragos, Bogdi, fetele),baietii din Oradea,  aici cred ca vom avea distractie si atmosfera frumoasa, ca pe vremuri.
 La Most merg sa iau cat mai multe puncte pt echipa si cu speranta ca prind o cursa pe ploaie , nu as vrea sa ma las fara o cursa pe ud.
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Iulie 22, 2014, 12:23:08 »

Deci Hungaro sa fie the last battle?....Daca vine Gicu va fi macel:)) in sensul bun al cuvantului:))..dar totisu sa nu uitam de Most unde va fi ploaie:))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iulie 22, 2014, 08:27:49 »

Zoli, stai flexat. La Hungaro abia va incepe distractia... Sa vezi pe urma... Wink

Eu nu voi fi la Most, nici Alex, pentru ca nu este etapa Rookies, dar Razvan va merge pentru un rezultat cat mai bun, care sa anticipeze Hungaro si rezultatul care il va avea acolo. Se pare ca Most va fi doar o etapa de tip "halta obligatorie" inainte de Hungaro. Nu prea vad pe nimeni entuziasmat sa mearga la Most. Dar e important sa se adune puncte mai ales ca vor lipsi probabil unii piloti. Asa ca va fi o etapa de sacrificiu de dragul punctelor si a clasamentelor.

Ne revansam insa la Hungaro... pe ploaie Zoli!
Memorat

Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Iulie 22, 2014, 11:33:08 »

Eu nu prea am avut timp de intrat pe net insa sunt optimist si astept cu nerabdare Most pentru ca e ceva nou insa sunt un pic trist ca nu am timp sa vad de motocicleta si sa fac ceva cu ambreiajul ala tampit...Sunt un pic varza si cu banii si sper sa nu trebuiasca sa merg cu gume uzate la Most...
Sunt increzator si sper sa merg tot mai bine si chiar as prefera sa ploua mai ales ca am gume de ploaie si nu mai trebuie sa cumpar pentru uscat.  Smiley
Memorat
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Iulie 23, 2014, 01:12:34 »

Bafta Zoli si Razvan ! Sa faceti cat mai multe puncte si sa va pastrati in forma maxima pt Hungaro !
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Iulie 23, 2014, 01:53:58 »

Multumim Cipri!!!
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Iulie 23, 2014, 02:41:53 »

Adica sa nu bea mult lumea(Zoli si cu mine..ca Razvan e virgin)....si sa se pastreze pt Hungaro:)))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Iulie 27, 2014, 09:59:27 »

cronica inainte de Most

http://33team.net/?page_id=1239
Memorat

Pagini: [1] 2 3   In sus