Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Sondaj
Întrebare: Cate puncte va acumula Team33Cluj la Hungaroring?
niciun punct - 0 (0%)
sub 10 puncte - 0 (0%)
10-20 puncte - 3 (42.9%)
20-30 puncte - 4 (57.1%)
peste 30 puncte - 0 (0%)
Numărul votanţilor: 7

Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2014-Etapa 6 - Hungaroring, 22-24 august  (Citit de 9664 ori)
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #30 : August 27, 2014, 04:41:40 »

anul acesta, Team33Cluj party va fi organizata in secret... Asa ca nu veti avea cum sa stiti nimic. Veti fi adusi legati la ochi...  Cheesy Wink
« Ultima modificare: August 27, 2014, 05:01:29 de către victor » Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #31 : August 27, 2014, 07:56:06 »

Acum am ajuns si eu acasa.... un weekend slab pt mine, cu 0 puncte. Am facut tot weekendul cu un cauciuc second, fata pusa de Dragos , luata din gunoi  Grin ... m-am calificat relativ ok totusi, la cursa am pus un set nou cu care m-am simtit bine in calificarile de duminica dimineata . Am luat startul excelent de data asta, iar in turul trei m-am uitat in spate , am vazut multi piloti, iar Costescu nu era printre ei. M-am linistit, stiam ca daca tin un ritm decent (2.00-2.01) nu are cum sa ma ajunga. Mi-am propus sa merg pe trasa, fara riscuri, chiar sa ma las depasit de 1-2 piloti (mai erau doar 4 tururi) , sa trec pe locul trei , si sa abordez ultima etapa linistit , lasindu-l pe Cosmin sa riste . Doar ca in turul 5 sau 6 in urma unei erori al lui Virgil, am fost secerat la intrare in sicana, iar motorul nu a putut fi ridicat si sa termin cursa, pt ca pietrisul era de juma' de metru, asadar am abandonat. Cam asta a fost cursa mea, trist dar asa e la curse.
 In rest etapa a fost super, cu o gramada de prieteni cu care imi face placere sa stau alaturi, din puncul asta a fost o superetapa.

Despre team33.... ma bucur sincer pt Alex, il consider cel mai talentat pilot dintre debutantii din ultimii 5-6 ani, a castigat fara emotii , chiar daca la ultimele doua trei etape a lasat-o putin mai moale. In afara de conditie fizica si putina nebunie caracteristica debutantilor, are mana fina si progreseaza fara haos. Un mare bravo sincer pt tine!!! Razvan nespectaculos, dar extrem de constant si foarte meticulos, o sa ajungi exact unde iti doresti. Esti un om pe care se poate baza, cred ca la anul, cu o motoreta buna si cu Alex langa tine la acelasi clasa vei progresa si mai mult. Victoras, ma bucur ca ti-a placut kiwi, cred ca la anul cu putina pregatire fizica , vei avea lupte frumoase la 600.

Despre baietii din Oradea, e clar ca locul vostru nu e la debutanti, mergeti prea tare pt acea clasa. Astept sa va urmaresc la anul in lupte cu baietii mari.

Multumesc lui Zsolti si Artur pt asistenta, imi pare rau ca a iesit cum a iesit.
Memorat

Go Team33 Cluj !
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #32 : August 27, 2014, 06:02:52 »

filmare din cursa SSP/SBK Hungaro

https://www.youtube.com/watch?v=qc-GSyI5r7w
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #33 : August 29, 2014, 10:45:11 »

Multumim si multumesc Zoli pt incurajari+cuvintele de lauda.
Astept anul viitor cand o sa ne prezentam drept echipa puternica pusa pe treaba: Victor la SSp, Razvan si cu mine la SBK. Mai trebuie si cativa Rookies(am stabilit ca toti Rookies de la Team33Cluj iau titlul - asa e combinatia Cheesy Cheesy)

In seara asta mergem la nunta, unde o sa beau cate un pahar pt fiecare  Shocked Roll Eyes. Felicitari lui Razvanel !!!!!!
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: