Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Sondaj
Întrebare: Cate puncte va acumula Team33Cluj la Hungaroring?
niciun punct - 0 (0%)
sub 10 puncte - 0 (0%)
10-20 puncte - 3 (42.9%)
20-30 puncte - 4 (57.1%)
peste 30 puncte - 0 (0%)
Numărul votanţilor: 7

Pagini: [1] 2 3   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2014-Etapa 6 - Hungaroring, 22-24 august  (Citit de 8375 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : August 04, 2014, 02:31:39 »

Urmeaza etapa de la Hring.. una asteptata de toata lumea, pt ca e aproape si participa toate clasele.. si eu il astept , pt ca e circuitul meu preferat si pt ca vin multi prieteni dragi mie.

Ca in fiecare an, si anul asta am zis ca facem gasca , sa ne simtim bine (baietii din Oradea, baietii de aici, etc). Doar ca SOC, domnul unde luam cazarea de 10 ani, si unde am dus multi debutanti de-a lungul anilor a zis ca este ocupat. Am intrebat de cine, doar ca domnul nu stia, a zis doar ca par extrem de nesimtiti... in fine, ideea e ca eu nu o sa mai caut loc de cazare celor carora le-am promis , pt ca e clar ca nu o sa gasim atatea locuri de cazare, asadar ar fi bine ca fiecare sa-si caute ceva. Imi pare rau fata de cei amintiti mai sus, dar chiar nu mai am stomac pt asa ceva

Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : August 04, 2014, 08:19:49 »

Lasa ..fiule.....fi cu sufletul impacat ca ai reusit sa ajuti niste suflete pierdute si ai reusit sa ke arati drumul cel bun catre succes... Sau cu alte cuvinte... Facere de bine......de mama:)
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : August 04, 2014, 09:10:52 »

Zoli, Dumnezeu ne invata sa fim intelegatori cu cei care nu-si gasesc calea si ratacesc ca niste capre in pustiu...  Grin Cheesy Partea buna a lucrurilor este ca vom fi toti acolo si ca ne vom distra ca pe vremuri. Partea proasta este ca nu vom fi singuri...  Grin Cheesy

Eu abia astept aceasta etapa. Deja suna ciudat sa mai spun ca e o revenire pt mine. E deja a doua in acest sezon  Grin Motorul este pe drumul cel bun. Din pacate nu va fi pregatit decat extrem de putin, doar cu minimum pentru a putea sa intru pe pista. La iarna vor urma restul imbunatatirilor, asa ca nu voi avea pretentii prea mari de la aceasta etapa. Singura dorinta este sa fim acolo si sa radem....  Cheesy

Abia astept!
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
kyp-76
Hero Member

CARPE DIEM !

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : August 04, 2014, 10:28:32 »

Si sa bem muuuulte beri  Wink
Memorat

M-am nascut obosit si traiesc pentru a ma odihni Wink
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : August 06, 2014, 09:54:54 »

Beri sa beti voi! Eu vreau sa pun mobra la treaba ca m-am saturat sa rada lumea de mine...sunt determinat, motivat si pregatit sa merg bine si sa fac treaba buna. Sunt de parere ca sunteti cam rautaciosi prin comenturile de mai devreme...
Abia astept sa ne deplasam la Hungaro!!!
Hai spor la pregatit motociclete!!!
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : August 06, 2014, 08:09:53 »

Beri cu Jagermaister Razvanel:))))) ai vazut la Panonnia cum erau aia de pe terasa..si cand ti-am zis ca ala-i secretul nu m-ai crezut.....asa treceau de orice roman ca trenul in gara..hahhahahahaasi erau muti cu o seara inainte:)))...
Iar despre comenturi......no coment...eu zic si nu fac....altii fac si nu zic:))) as face eu dar nu mi se da voie.Tongue
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : August 06, 2014, 09:02:56 »

Razvan, nu rade nimeni de tine, ai mers excelent tot sezonul. Constant, repede... doar ca motoreta te trage inapoi mult. Iti zic din experienta, am mers vreo 7 ani fara TC... cu motoretele noi trebuie sa fi putin tantalau sau extrem de obosit sa mai faci high side, iti permit sa gresesti destul de mult, tu nu prea iti permiti. Cate high sideuri ai vazut in ultimii 2-3 ani la RoSBK? iti zic eu, 0. La 600 in schimb, unde inca nu au toti TC, astia mai neexperimentati  dar cu elan tineresc o mai comit, sunt mai multe exemple. (Ilan, Poradici,Socaci, etc) . Una peste alta, eu cred ca faci un sezon excelent, continua tot asa

Am tot cautat cazare pt toti, dar e deja imposibil sa gasesti atatea locuri impreuna cum am vrut noi . Am luat o cazare cu 7 locuri , asta a fost maxim ce am gasit, dar vom ramane seara la circuit si e ok si asa.

Memorat

Go Team33 Cluj !
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : August 08, 2014, 06:17:42 »

Am nevoie disperata de o iesire pe circuit prin urmare e de la sine inteles ca astept Hungaro.
Nu  am apucat sa fac nimic la mobra, dar o sa ma mobilizez saptamana viitoare ca si tehnic sa fie cat se poate de perfecta. Estetic cred ca poate ramane asa cu bucati lipsa pe aici pe colo, mai scap de greutatea in plus Smiley.
Am votat la intrebarea lansata odata cu acest topic si chiar sper sa adunam cat mai multe puncte la echipa si sa pastram astmosfera buna de pe vremea cand eram toti trei prezenti(mama ei de italianca rosie).
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : August 11, 2014, 02:23:11 »

La Hungaroring voi participa cu un motor hibrid, adica nici cal nici magar...  Grin Ma bucur si sper ca macar va functiona perfect. Va avea doar carene (sper sa apuc sa le si decorez), ghidoane, scarite si parbriz. Toba va fi originala pentru ca vreau sa iau un full system dar nu a fost "loc" acuma. Amortizorul de ghidon Ohlins original primeste chiar zilele acestea un upgrade cu internale racing, pentru ca in varianta stock e "pamant de flori"...  Cheesy

Asadar, nu cred ca ma voi simti chiar perfect pe motor, senzatia racing va fi mult diminuata, dar ma bucur ca voi putea participa si sper sa iasa totul bine.

Echipa va fi prezenta in colectiv complet, iar Razvan va avea o surpriza  Wink Grin
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : August 11, 2014, 03:17:13 »

Stiu ca nu fac parte(oficial) din Team 33 dar eu...eu nu merit o surpriza?Smiley))))
Memorat
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : August 11, 2014, 10:34:34 »

Surpriza? Serios?  Grin
E de bine sau de rau?
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : August 11, 2014, 10:52:58 »

Hai ca nu mai e mult... pt mine urmeaza 2 weekenduri excelente, unul la TgSec , iar celalalt la Hring, unde va fi excelent, pt ca stiu cine vine. Abia astept sa concurez cu Gicu, cu Petre, cu Cosmin , va fi ca pe vremuri , mi se face piele de gaina  Smiley
 Bogdi, Dragos, Zsolti ... nici ei nu au fost de mult.. mamaaa abia astept
 Victoras cu broasca noua... Razvan , mai incet weul asta ca te omoara Andreea daca te zgarii pe cot  Grin .... Alex, eu il vad surpriza etapei .... o sa fie frumos

de mersul pe circuit... vreau sa franez tarziu si sa accelerez cat mai repede, atat. Iar daca soarta ma va duce incat sa ma bat cu Gicu, ar fi perfect, si daca ne batem pt ultimul loc  Grin
Memorat

Go Team33 Cluj !
Alex Sz
Jr. Member
**

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : August 12, 2014, 05:30:32 »

Surprize , unde ? vrem surprizeee....sa fie. Ma bucur ca o sa fim toti pt ca asta cred eu ca este cea mai buna atmosfera in care sa mergi relaxat.
Sunt sigur ca va merge motoreta verde a lui Victor si cred ca a pregatit-o destul de bine si repede("burlanul" de serie te ajuta sa mergi mai tare=nu urla).
Il astept pe Razvan sa plecam odata cu rulota in spate ca a trecut deja prea mult fara curse.
Sa ne vedem voiosi. Grin
Memorat

Braking is for pussyez, my friend!
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : August 12, 2014, 10:30:43 »

Se pare ca nu pot monta carenele racing cu toba originala, asadar voi avea si carene de strada la Hring... Voi fi ca un "turist" la track-day  Grin
Memorat

art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : August 12, 2014, 08:00:27 »

eu zic sa mergi fara toba la H-ring....esti ami racing:))
Memorat
Pagini: [1] 2 3   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: