Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1] 2 3 4   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2015 - Etapa 4 (5) - Brno, 10-12 (8-9) iulie  (Citit de 19860 ori)
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« : Iunie 16, 2015, 03:11:19 »

Dragilor, urmeaza o etapa foarte frumoasa si asteptata de toit (mai putin de mine), la Brno. Ca si anul trecut, etapa Rookies va fi miercuri-joi (8-9 iulie), iar etapa SBK/SSP va fi in weekend 10-12 iulie. Noi vom merge in echipa completa, atat la Rookies cat si la avansati. Speram sa avem parte cde distractie si vreme buna, si mai ales de rezultate. Trebuie sa vorbesc cu Mistode, poate mai sta acasa putin... Wink
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iunie 19, 2015, 04:37:23 »

Lasa Victore, vine vremea sa-l batem si pe Mistode, toate la timpul lor...
Eu inca sper...este inca mult de munca pana acolo.  Tongue
Ai primit factura?
Abia astept etapa asta si sper sa fie si vreme buna insa nu mi-e frica nici de ploaie. Tongue
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iulie 06, 2015, 08:22:45 »

http://33team.net/?page_id=1399

Next... Brno!
Memorat

zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iulie 06, 2015, 08:56:48 »

Mult succes baieti , va tin pumnii !

Bucurati-va de fiecare viraj al acestui circuit superb si nu uitati ca steagul cu patratele de la sfarsit e cel mai important!

Sa nu uitati de info pt cei de acasa! Smiley
Memorat

Go Team33 Cluj !
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iulie 06, 2015, 10:19:43 »

Nah daca nici acolo nu performeaza motoarele atunci sigur aveti ceva vodoo hudu pe voi....cand plecati cum plecati?...rulote?hoteluri?..vedeti cu parasutistii de noapte:)) cei pe care i-au gasit anul trecut cei de la Century team:))) 33 stie ce zic:)))))
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iulie 07, 2015, 04:18:11 »

juniorii au plecat de azi. Ei au etapa maine si poimaine (miercuri-joi). Noi vom pleca joi dimineata spre Brno. Razvan si Alex vor merge cu rulota. Eu cu Radu cu masina... Sper sa fie vreme buna si sa ne bucuram de circuit cat mai mult.

Va tinem la curent.
Memorat

sebi77
Full Member

www.sspbike.ro

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Iulie 07, 2015, 09:45:47 »

juniorii au plecat de azi. Ei au etapa maine si poimaine (miercuri-joi). Noi vom pleca joi dimineata spre Brno. Razvan si Alex vor merge cu rulota. Eu cu Radu cu masina... Sper sa fie vreme buna si sa ne bucuram de circuit cat mai mult.

Va tinem la curent.
Oare la aceasta etapa ce probleme o sa ai? Smiley))
Memorat
Razvan
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iulie 07, 2015, 08:27:55 »

Nu stiu ma fratilor, pe mine nu ma intereseaza parasutistii!!! Eu ma duc acolo sa fac treaba nu sa-mi distrag atentia cu prostii. Smiley)
Abia astept! Si eu sunt pe ultima suta cu pregatirile, rulota e brici, am luat cauciucuri noi, am reparat acoperisul, etc. Smiley) Motocicleta saraca e neatinsa...il astept pe Radu sa montam crah-paduri, schimbam ulei si cauciucuri. Tongue
Memorat
silvio
Newbie
*

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Iulie 08, 2015, 07:47:59 »

Buna baieti, ne vedem la Brno!! Plecam si noi Maine.vom fi 2 ,eu si Bela. Gassss
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iulie 08, 2015, 08:10:13 »

Juniorii nostri au avut parte azi de ploaie si 20 grade... Norocosii (noi ne-am copt aici Smiley )

George pleaca maine din pole position, sa vedem daca va rezista bicicleta... Dani nu are gume de ploaie, asa ca in caz de ploaie...  Roll Eyes

Eu plec dimineata cu Radu. Sebi... sper sa nu mai fie nimic de data aceasta si sa mearga totul ceas. Quickshifterul tot nu l-am remediat, sper sa nu imi intrerupa motorul iarasi.
Memorat

Ovidiu
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Iulie 08, 2015, 11:55:40 »

Cred ca Dani ar fi trebuit "incurajat" sa ia totusi cu el un set de gume de ploaie, chiar second; e pacat de banii cheltuiti pentru etapa sa nu se poata da in caz de pista uda si in plus l-ar fi ajutat si la evolutia lui desi probabil i-ar fi "jena" in prima faza.
Din ce se vede, timpii sunt usor sub cei de anul trecut insa nu cunosc exact conditiile pe circuit de acum; pentru rezultate/ timpi se poate accesa acelasi site, https://www.race-monitor.com
Drum bun si sa ne tineti la curent cu ce se petrece pe pista si nu numai Smiley Bafta multa!!!
Memorat

victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Iulie 09, 2015, 08:04:19 »

Am ajuns la Brno. E frumos aici.

Azi in cursa George a reusit sa termine pe 2, dupa ce a condus pana in ultimul tur. Bebe l-a depasit la final, dupa ce George a ramas fara quickshifter ultimele tururi.

Un rezultat frumos si foarte meritat, dupa atata ghinion pt George. Noi ne pregatim sa incepem weekendul. Razvan si Alex inca nu au ajuns... e mai greu cu casa in spate Wink
Memorat

Razvan
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Iulie 09, 2015, 08:14:32 »

Noi avem o mica intarziere, suntem la 11 km de circuit, am ramas fara motorina...Smiley))
Memorat
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Iulie 09, 2015, 08:53:43 »

Razvanel....incepeti sa semanati cu noi....dar nici chiar asa:))))))) noi nu aveam bani de mancare si apa..dar motorina curgea in suvoaie:)))...hai bafta
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Iulie 10, 2015, 03:30:41 »

@art: Cum adica semanati cu NOI?HuhHuh eu am avut mereu apa si mancare din belsug, doar ca nu-ti dadeam tie  Grin aveam si cauciucuri multe , doar ca le puneam cand nu erai tu atent  Grin

Hai ca stricam topicul, hai cu rezultate, impresii  Smiley
Memorat

Go Team33 Cluj !
Pagini: [1] 2 3 4   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: