Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Transilvania Tuning Show 2017  (Citit de 2006 ori)
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« : Martie 07, 2017, 12:24:15 »

Am primit un mail de la organizatorii acestui eveniment... Victor fiind plecat, o sa postez aici ce am primit:

"Salutare Zoli,
Asa cum am discutat telefonic, iti trimit acest e-mail pentru a invita Team33 Cluj sa participati cu un stand de prezentare la evenimentul pe care il organizam in 22-23 aprilie la Cluj Arena. Pentru voi, participarea va fi gratuita (costurile de amenajare a standului va vor reveni).
Atasat gasesti prezentarea evenimentului.
Un raspuns cat mai rapid din partea voastra ar fi util pentru ca suntem in plina campanie de promovare a evenimentului si dorim sa punem logo-urile tuturor partenerilor pe afis.
Multumesc.

Este echipa interesata?
Memorat

Go Team33 Cluj !
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Martie 09, 2017, 11:26:49 »

Doar acum am vazut postul. Eu zic ca e important sa participam, sper ca pana atunci sa fac si eu ceva cu motocicleta sa dea bine in poze. Cheesy Frumos din partea lor ca ne-au invitat!
Victor unde e?
Memorat
zoli33
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Martie 10, 2017, 09:44:15 »

Victoras e la schii, revine repede ca e urat la schii si nu mai suporta   Grin

Ca un sfat, ar fi un bun prilej de a organiza o mica prezentare, daca mai aveti chef de asa ceva..

Memorat

Go Team33 Cluj !
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Martie 10, 2017, 09:47:48 »

Da! Este perfect atunci! Mergem sa ne incalzim la Serres si apoi in 2-3 mai, suntem la Slovakia la un antrenament cu AA. Au preturi foarte bune! 140 E/2 zile daca mergi cu Dunlop. Smiley
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Martie 16, 2017, 11:26:10 »

Mergem sigur. Eu am fost si mai sunt putin out of office... ca e nebunie curata primavara asta, dar mergem sigur
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: