Fii partener Team33Cluj in 2015!..............Echipa in 2015..............Fii partener Team33Cluj in 2015!
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: 2018  (Citit de 669 ori)
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« : Aprilie 04, 2018, 09:00:51 »

Sunt trist intr-un fel, dar pe de alta parte sunt mult mai relaxat...  Grin Cool

Mi-ar placea ca baietii, Razvan si Alex, sa ne spuna in cateva cuvinte cum se va desfasura sezonul 2018 pentru ei. Eu va pot spune ca voi vedea multe peisaje frumoase in saua BMW-ul S1000XR  Grin
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
art
Hero Member

DA BINE-N-TELES!!!

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Aprilie 24, 2018, 06:34:36 »

Intr-un fel acelasi lucru il simt si eu....dar la mine va fi di saua bicicletei....deci implicit imi ramane bani de o cafea si un Mc.
Astept si eu ceva relatari de la baieti
Memorat
victor
Global Moderator
Hero Member

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Mai 10, 2018, 12:21:18 »

Se pare ca Vlad merge glont cu Kawa-ul meu... Ma bucura asta. Mai ales ca am avut mare grija de motorul acela si sper sa-i aduca doar bucurii. Alex va trebui sa-l tempereze cat de cat pt a nu aparea accidentari. In rest doar de bine...

Razvanel are in sfarsit motorul vopsit normal  Grin si asteptam prima etapa din RoSBK la Pannonia.
Memorat

Team33Cluj racing team manager
Multumesc Banca Transilvania, archdesign, COC Motors, Yume si DoppelHerz
Razvan
Hero Member

Life is racing everything else is just waiting!

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iulie 06, 2018, 09:39:15 »

Salutare! Suntem la Brno și parca îmi era dor sa intru pe site. A trecut bine prima zi, am avut parte de temperaturi optime. Ce sa va zic, sunt foarte încântat de BMW, merge super bine, am început sa ma obișnuiesc cu el și sa-l cunosc. Pot sa spun ca mi-a fost mult mai greu sa ma adaptez decât cu Kawa dar acum sunt mulțumit. Pana acum am mers un 2.11.4, binișor pentru prima zi dar speram un pic mai tare, măcar un 2.10. Mistode e deja la 2.09.7 și sigur mai scade in calificări. Ma simt destul de obosit după ziua de astăzi, cu siguranta BMW-ul e ceva mai greu de condus decât Kawa.
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul: